Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van jónéhány személy, akik...

Van jónéhány személy, akik baromira nem tettek jót nekem. Hogyan álljak bosszút?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, addig nem nyugszom meg, amíg vissza nem kapnak legalább egy kicsit a fájdalomból. Ugyanakkor sem gyerekes, sem fölösleges, sem életveszélyes dolgokat nem akarok nekik csinálni. Csak egy kicsit visszaszivatni.
2011. júl. 20. 18:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Isten én vagyok."


- Hú, akkor mi a kérdés? Na, mindegy. Azért két bosszúállás közepette dobj már meg néhány millióval. Istennek ez nem lehet gond.

2011. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Van a személyeknek valami takargatnivalójuk, amiről tudsz?

Ha egy ilyet meg tudsz szellőztetni, akkor végül is a saját hibájuk miatt fognak szívni.

2011. júl. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

9:30/

Küldtem :)


utóbbi/

Fogalmkam sincsen, hogy takargatnivalójuk van-e annyira nem ismerem őket. Talán némelyiknek igen.

2011. júl. 23. 18:07
 14/17 anonim ***** válasza:

"Az, hogy bosszútt állok , az már biztos. Isten én vagyok."

Nem teljesítetted az imáimat XD. Még mindíg nincs nálam 1.000.000 forint :D

Na de komolyan, ha jó fizikumod akkor lépj fel keményen velük szemben (értsd ha nem szállank le rólad fizikai erő alkalmazása is szóba jöhet).

2011. júl. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
sőt még a kondigép sincs itt XD
2011. júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
De van, csak láthatatlan. Vagy nem imádkoztál jól. :)
2011. júl. 23. 21:36
 17/17 anonim ***** válasza:

"Nem teljesítetted az imáimat XD. Még mindíg nincs nálam 1.000.000 forint :D "


- Mit vársz egy olyan istentől, aki a gyakorin rinyál, hogy bántották?

2011. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!