Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Erdekes sztori esett meg ma...

Erdekes sztori esett meg ma velem, mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy nyugat-europai varosban elek, ahol jelenleg zajlik egy fesztival- termeszetesen rengeteg turistat vonz. Ma este kint voltunk a ferjemmel, epp a hompolygo tomeg kozepen probaltunk haladni, mikor mellem kerult ket , elegans, ertelmes(nek latszo) kozepkoru par, hallom, hogy magyarul beszelnek ( epp az ittenieket kritizaltak hangosan, hogy ez a nep csak annyit tud, hogy elsorozzon az ettermekben naphosszat ), hirtelen "megorultem" annak, hogy magyarokat hallok, kedvesen odaszoltam nei: " Jo estet, maguk is magyarok?" Erre az egyik no ramnez, vegigmer, majd valami eszmeletlen utalattal a hangjaban; " Igen, azok, es akkor? ... K*rva... " Kopni-nyelni nem tudtam, csak neztem magam ele. A ferjem annyit mondott, legalabb kulfoldon viselkedhetnenek, ezt egy kicist magamra vettem, mert ugye en is magyar vagyok. Ti visszaszoltatok volna, egyaltalan, jogosan zavar ez? Vagy csak az a gond, hogy nekem furcsa, hogy mi, kulfoldon egymas " farkasava" valunk?
2011. júl. 21. 01:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia azert ennyire durva szituacioba meg nem keveredtem. Oszinten szolva sokszor mar nem is szolitom le oket mert nekem is sok negativ elmenyem volt magyarokkal kulfoldon.

Egy ideig kiakasztott h miert ilyenek amikor itt minden nemzet oszetart meg az olyan emberek is akik amugy nem kedvelik egymast. A masik h letagadjak h magyarok.

NEM azt mondom h mindenki igy viselkedik de meglepett h menyien csinalnak ilyeneket.

2011. júl. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia, ne vedd magadra, de a (csinos, fiatal) nők rendszerint prostituáltnak mennek ki nyugat-európai városokba. Ha én turistaként belekeverednék egy fesztiválozó tömegbe (csürhébe?) és megszólítana magyarul egy lazán öltözött kiscsaj, hát hirtelen én is arra gondolnék, hogy... Más kérdés, hogy az általad leírtaknál lényegesen finomabban hárítanám el a társaságát.
2011. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!