Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi lenne a reakciód ha a...

Mi lenne a reakciód ha a buszról egy kb.5-6 éves cigány gyerek mutogatná neked a középső újját?

Figyelt kérdés
Amikor észrevettem, hogy egyfolytába ezt mutogatja, elkaptam a tekintetem. Úgy csináltam mintha meg se láttam volna. Úgyse tudtam volna mit csinálni, ő a buszon ült, én meg a váróban vártam. Egyébként annyira felháborodtam... Kis taknyos, nekem mutogat. Undorító.
2011. júl. 21. 21:52
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
83%
Semmit nem csinálnék. A cigányok ilyenek. Soha nem tudott a többsége normálisan viselkedni, min lepődtél meg? Vagy te most láttál először hasonlót? Mert akkor irigyellek.
2011. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
91%
Én is jártam így. Bemutattam a középsô ujjam, mint ô és közben mosolyogva küldtem neki egy cuppanós puszit. Meglepôdött...
2011. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim válasza:
100%
felháborodnék, ideges lennék, de semmit, ha te a váróban voltál
2011. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Második, csúcs vagy. Most már én is alkalmazni fogom a technikád :)
2011. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
21%

Na megint a cigányozás...

Mutass már olyan kiránduló általános iskolás osztályt, ahol nincs egy gyerek sem, aki ilyeneket mutogat a buszból...

A mosolyogva integetést már unalmasnak tartják. :/

2011. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim válasza:
85%
ki kéne toloncolni az összes szemetet,mint ahogy drága sarkozy barátunk tette!
2011. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
78%
Én már olyat is láttam hogy a koszos kis cigánygyerek a buszon beszólogatott az utasoknak csak ugye a "kedves" szülők is ott voltak így senki nem állította le (ilyenkor vált nyilvánvalóvá számomra hogy mi magyarok mekkora besz@ri népség vagyunk még ilyen helyzetekben is amikor egyébként még megtalálni se tudná az embert utána a "kedves" rokonság).
2011. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális gyerek nem csinál ilyet.

Ne cigányozzatok amúgy,mert tudjátok,hogy rászííísták vágyunk:D

Ők,rendesek és tisztelettudók.

Na viccet félretéve,ez megszokott én nem veszem fel,annyit sem ér,hogy felidegesítsem magam.Magát és a szüleit minősíti.

2011. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

"ki kéne toloncolni az összes szemetet,mint ahogy drága sarkozy barátunk tette!"


Csak az a baj hogy az itteni feketesereg hivatalosan mind magyar állampolgár, Franciaországban meg román állampolgárok voltak ezért is tudták őket kitoloncolni.

2011. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
0%
Fehér bőröm, kék szemem, és szőke hajam van, és kislányként ennél sokkal csúnyább dolgokat csináltam...:)
2011. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!