Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy egy...

Honnan tudhatom, hogy egy (mondhatni idegen) pasi meleg vagy hetero?

Figyelt kérdés

Tudom buta kérdés, de vannak jelek amikre figyelni kell?

Miből lehet rájönni? Tudom, van akinél semmiből, van akiről meg messziről látszik :) de mégis... úgy nagyjából mik azok amik árulkodó jelek lehetnek? Akár öltözködésben akár viselkedés vagy bármi.


Kérem durva válaszokat ne írjatok, köszi.


2009. ápr. 4. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom miért kéne neked ezt tudni? Vannak akiken mindjárt látod és olyan heterók is vannak akikről azt gondolnád hogy homoszexuálisok. És van akinél fordítva. Szerintem tökmindegy, mert semmi közöd hozzá, ha nem akarsz kikezdeni vele. Ha pedig ki akarsz, akkor nagyon hamar kiderül.
2009. ápr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Nincs a homosexualitásnak biztos jele. Ismerek sztereotipikus, piperkőc, lányos hangú, beszédében a "cuki" és hasonló szavakat gyakran használó, nagyon aranyos meleg srácot - ilyenek vannak sokszor a TV-ben, mint a "meleg gyerek" reprezentációi - de ismerek kopasz, kigyúrt meleget is, aki szintén aranyos, de senki nem gondolná róla a szexuális orientációját. :)
2009. ápr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
20%
Én a nézéséből meg a testtartásából egyből észreveszem, h meleg vagy sem :P Meg a hangjuk is magasabb.
2009. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Azt hallottam, hogy egymást felismerik.
2009. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos és sem tudom, ha nem egyértelműek a jelek. Pl. Freddy Mercury-ről fel sem tételeztem volna és mégis ebbe halt / sajnos/ bele.
2010. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!