Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon sablonos kérdés, de...

Nagyon sablonos kérdés, de válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Igeen, megszokott unalmas igazi gyakori kérdés következik... Egy barátnőmnek június 19-én lesz a 18. születésnapja, aztán szeretnék ötleteket kérni, mégis, ti mit adnátok neki? De leírom a körülményeket. Elég messze lakunk egymástól, ritkán találkozunk, postán kapná meg az ajándékot. Ezért sem szeretnék nagyon értékeset beletenni, hanem a következő mondatokban leírtakra gondoltam. Vettem már neki egy naplószerű szép jegyzettömböt, mert tudom, hogy naplót ír és hát az is betelik egyszer, tudom, hogy ennek nagyon örülne. De mindezek mellé szeretnék neki valamit írni, de nem csak úgy, hogy egy-két idézet a citatum.hu-ról random, szeretnék neki olyat írni, ami nem csak a születésnapjáig tartana, hanem még tovább is elgondolkodna rajta, elővenné, stb. Jó, persze erre találták ki egyesek, könyvet ajándékoznak, én mégis saját magam írnék. Azt kérem tőletek, képzeljétek bele magatokat a helyzetébe. Ő egy 17 éves lány, borzasztóan kedves, szóval maga a megtestesült kedvesség és tolerancia, talán egy picit naiv. Nem szeretne hivatalosan felnőtt lenni, úgy érzi, elveszít valamit, ami eddig biztonságban tartotta. Igazából ez lenne az, amit megcéloznék, de én elég messze vagyok az úgymond "felnőtté válástól". Bocsi, hogy hosszú lett és érthetetlen, ha már eddig elolvastad, legalább írj egy b betűt. Köszönöm a válaszod!
2010. máj. 23. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:
b
2010. máj. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

na jó, nem hülyítelek! :D

A lényeg, hogy fogsz egy papírt, leülsz, és elkezded valahol. Ezt a kérdést is frappánsan el tudtad kezdeni,a többi hidd el, menni fog magától. Csak ügyelj, h tényleg egy életre szólóak legyenek a szavaid.

2010. máj. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1. vagy 2. válaszolónak (ahogy szeretnéd :D) köszönöm szépen a válaszát.
2010. máj. 23. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!