Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? Annyira...

Mit kellene tennem? Annyira utálóm!

Figyelt kérdés
Van egy utálatos kibírhatatlan kétszínű rafinált nő aki annyira teszi magát hogy felkeltse a férfiak figyelmét ebbe bele tartozik az én férjem is de én tudom hogy a férjem szeret és hűséges hozzám.De ez a nő direkt előttem rázza magát mikor meglát oda hívja a férjemet meg behívja holott én is ott állok.HUUU nagyon utálom de minket senki sem tud elválasztani egymástól mert tudom hogy azt akarja de nem fogja megkapni az a kis ku..va.Bocsi a csúnya írásokért de már nem lehet kibírni .....
2011. júl. 23. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Eléggé unatkozol, nem? Ha minden idiótán felhúznám magam, rámenne a napom.
2011. júl. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nőből vagy, lágy kreatív, gondolkozz! A pasik mennek egymásnak mint a vadtulkok, de igazán kicsinálós g.cik csak mi, nők tudunk lenni. A férjed vagy más pasik jelenlétében kérdezz rá, hogy használt-e az aranyér elleni krém amit a Klárika ajánlott neki (ha hisztérikusan kikéri magának, akkor csak mosolyogni kell és szabadkozz: jaj persze, bocs.. íííígen nem is te voltál.. bocs, ne haragudj - ebből mindenki tudja, hogy őneki kellett). De ez behelyettesíthető a hüvelygomba elleni krémmel is. A "kedves megjegyzések" is segítenek: annyira szép az arcbőröd, ebben a korban igazán csodálatos ahogy tartod magad, hát igen, ahogy öregszik az ember sokan elhagyják magukat, de te még ennyi idősen is vigyázol magadra! Na ilyenekre gondolok.
2011. júl. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem unatkozok nincs arra időm, hogy unatkozzak.

Köszönöm szépen a válaszokat.

Nem hagyom magam senkinek sem az 100%

Tudom lesz rá alkalom, hogy jól beolvassak neki amit már nagyon várok.

2011. júl. 25. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!