Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nálat0k ki lett gazdag végül?...

Nálat0k ki lett gazdag végül? Az osztály krémje vagy a stréberek?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondogatták, hogy ha nem tanulunk meg bulizgatunk akkor nem lesz belőlünk semmi. Ehhez képest azok vitték nálunk a legtöbbre akik ott voltak minden buliban.. Nálatok, hogy van??
2011. júl. 24. 12:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
41%
Pont lesz@rom...
2011. júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem többre viszi az életben az, aki egy kutatólaboratóriumban felfedez valami újat, de csak 150 ezret fizetnek érte, mint aki minden hónapban milliókat tapsol el, de közben semmi máshoz nem ért, csak hogy hogy húzza ki más zsebéből a pénzt.
2011. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
67%

Az első válaszolónál beigazolódhatott a kérdésed... Ő tanult és a béka segge alatt végezte... :D Én buliztam, gengeltem, éltem az életem és most egy saját céget vezetek amit a 0-ról indítottam.


30/N

2011. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
73%
A mai világban minden a pénzről szól... És akinek ki lehet húzni a pénzt a zsebéből mert hülye hozzá, annak ki is kell. Aki meg becsületesen gürizik azért hogy jobban éljen egy kicsivel mint az átlag annak segíteni fejlődni és terjeszkedni... A pénz nem boldogít, de én jobban szeretek sírni BMW-ben...
2011. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%

Pont fordítva!És azért vittem valamire, mert nem foglalkoztam semmivel, csak magammal.Nem érdekelt az, hogy másnak mije van, ma sem érdekel.Élek a családommal egy gyönyörű házban hitel nélkül, és 30 embernek utalom a havi 120.000.-nettót.Ennyi.


34/N

2011. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%
Bár még nem fejeztem be a tanulmányaimat, egy dolgot biztosan tudok: Az osztály krémjéből kialakuló drogdílerek, csalók, rablók, tolvajok, stb. egy év alatt megkeresnek annyi pénzt, mint egy tisztességesen dolgozó ember, mondjuk egy tudós egy kutatólaborban 10 év alatt.
2011. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
75%
ma 12:26! Abba akartam hagyni a seftelést, de most hogy mondod... Lehet nem éri meg mégsem... :D
2011. júl. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:26


Jogos. Bátyám osztálytársai a gimit se végezték el, és drogos senkikként is többet keresnek a báttyámnál aki 5-öd éves orvostanhallgatóként, kitűnő indexel egy élet alatt sem fog annyit keresni mint ezek egy év alatt...

2011. júl. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%

Hát nem is tudom, én annyi gimnáziumba jártam, hogy már nem tudom számon tartani, kit honnan ismerek :D Azt meg főleg nem, hogy ki lett gazdag, a többség amúgy is csak most végzett az egyetemen 1-2 éve, én meg még mindig egyetemista vagyok.

Általánosból tudom, hogy az egyik csaj kőgazdag, már diplomázott és jól keres, és ő amúgy mindig bulizós volt a későbbiekben is, de hát neki már eleve brutál gazdag szülei voltak.

2011. júl. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
67%
Én 15 vagyok, gimnáziumba megyek ősztől, és a célom hogy vadászpilóta legyek, kétlem, hogy a krémekből lehet-e pilóta... :D
2011. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!