Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért zavar, ha valaki gazdag?

Miért zavar, ha valaki gazdag?

Figyelt kérdés
Csak őszintén!
2011. jún. 29. 15:36
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%
Engen nem zavar, csak az, ha azt hiszi, bármit megtehet és úgy is viselkedik.
2011. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
85%
Az magában nem zavaró, ha valaki gazdag. Az már igen ha ezzel visszaél....
2011. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
84%

Engem nem az zavar, hogy ő gazdag, hanem hogy én nem.


Önmagában a gazdagság nem zavar, ha pedig valaki úgy viselkedik, akkor sem a gazdagsága a zavaró, hanem a féreg, aki benne lakik.

2011. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
86%
Csak akkor zavar, ha valaki visszaél vele, hogy gazdag, és lenézi az olyanokat akik nem azok.
2011. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm!
2011. jún. 29. 15:44
 6/38 anonim ***** válasza:
81%

Előzőekhez csatlakozva akkor zavar, ha lenézi azt, aki nem gazdag. Valamint az zavar, ha olyan gazdagsággal henceg, amiért a kisujját sem kellett mozdítania. Pl. gazdag szülők elkényeztetett gyerekei. Ők zavarnak.

Ha valaki becsületesen, munkával érte el azt, ahol tart és emellett ember tudott maradni, akkor hajrá és élvezze. Megérdemli.

2011. jún. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
87%
Nem a pénz a lényeg, hanem a személyiség. Lehet valaki gazdag, ha kedves, normális, nem kirívó, nem kérkedő és bunkó. Lényeg az, hogy ne játsza az agyát, és ne legyen elszállva magától.
2011. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
69%

Két nagyon (de tényleg nagyon!) gazdag családot ismerek. Az egyikkel olyan jóban vagyunk, h a kisebbik gyerekének mi lettünk a keresztszülei 10 évvel ezelőtt :)) Aranyosak, kedvesek, jófejek.


A másik egy sznob család, velük nem is tudom, miről szoktunk beszélgetni, ha találkozunk.. Asszem a nő fodrászáról meg az időjárásról... Ott nincs gyerek.

2011. jún. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
68%

Most persze senkit nem zavar, de ha megnézel egy kérdést, ahol véletlenül kiderül, hogy valakinek több van havi 80ezernél, akkor máris köp rá mindenki.


Én azt tudom mondani, hogy IRIGYSÉG! IGEN ÉN IS IRIGY VAGYOK! Tök mindegy, hogy az irigység nem jó semmire, de igenis irigy vagyok, mikor látom, hogy másnak mi több jobb szebb van, és mennyivel jobban mennek neki a dolgok, és tök szar, mert nekem miért nem olyan jó és sem vagyok egy rakás szar, nekem miért nincs szerencsém? Nekem miért nagy az orrom, miért nem tudok énekelni, miért nem áll jól a szoknya stb. És miért nem hullott az ölembe annyi pénz?

2011. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
De valóban el tudsz vonatkoztatni? Mármint, hogy ha normális az a család (gyerekek is), és anno küzdöttek is,hogy ott tartsanak ahol, valóban nem vagy irigy rá mondjuk 15 év múlva,amikor már jól megy nagyon a szekér!
2011. jún. 29. 15:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!