Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy csúnya lány hol ismerkedhe...

Egy csúnya lány hol ismerkedhet a neten?

Figyelt kérdés

Bocsi,tudom hogy vannak ilyen kérdések,csak most úgy elszomorodtam,hogy feltettem én is:( Az a problémám, hogy nem vagyok valami szép és erről rögtön megítélnek:( +még az is probléma hogy én nem járok bulizni,mert nemszeretek, ráadásul 5ös tanuló vagyok és ezért strébernek tartanak.Aki elviselné a külsőmet annak ez a baja:( Most mit tegyek?

Egy elkeseredett 15 éves lány


2011. júl. 24. 17:51
1 2
 1/17 anonim válasza:
81%
te ne legyél még elkeseredve, előtted van még az élet
2011. júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nagyon szép vagy, csak még nem találtad meg a hozzád illő fiút. Általában mindig a legszebb lányok gondolják magukat csúnyának.
2011. júl. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
Egyébként az, hogy nem jársz bulizni, nemhogy probléma, hanem inkább nagyon is jó! Legalább Te egy okos, értelmes lány vagy, és biztos nagyon szép is! :) Második voltam.
2011. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Na, azért nem biztos, hogy aki nem elégedett magával, az a automatikusan lélegzetelállítóan szép.;) Képről még meg tudnám mondani, de így annyit tanácsolhatok: fogadd el magad, azt meglátják, és sokkal vonzóbb leszel tőle.:) Amúgy legyél kedves, vicces, még ha nem is vagy szép, a kedvességed háttérbe szorítja. És minél jobban szeretünk valakit, annál szebbé válik a szemünkben...
2011. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

köszönd meg istennek, hogy nem adott olyan (khmm) "szépséget" mint egyesi pics@'knak. így nyíltabb a világra irányuló látóköröd, nem veszik el az agyad a fiúk. kifejezetten előny, bár hiába magyarázom, ezt ilyen gyorsan nem lehet felfogni.

keresned kellene valamit ami meghozza az önbizalmat.

én sem vagyok egy világszépe (fiú vagyok) de jó arcnak tartanak mert jó humorom van (mások szerint, és szerintem is :D ). ha az ember vidámabb az megszépíti. ha gondolod írj privi üzenetet. én bárkivel szívesen beszélgetek. (amúgy sem telik izgalmasan a nyári szünet...)

2011. júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Candycukor válasza:
79%

Első dolog: egy nő sose csúnya ha magabiztos.

Második: Attól hogy 5ös tanuló vagy még elengedhetnéd magad, mert a szobád négyfala közt max a pók fog behálózni.

Harmadik: 15évesen pasiügyben elkeseredni nem szabad.

Negyedik: ha megadod az email címed szívesen segítek önbizalom trainingbe, rengeteg lánynak ez a problémája mostanában.

2011. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
70%
Egyetértek az előttem írtakkal,amúgy is még előtted az egész élet! :)
2011. júl. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
K
2011. júl. 26. 21:14
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nagyon kedvesek vagytok:) Idén új környezetbe kerülök,majd körülnézek:)
2011. júl. 26. 21:15
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja és 20:47-es,írtam e-mailt:)
2011. júl. 26. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!