Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egy prűd...

Miért van az hogy egy prűd lány, néha úgy öltözködik mint?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy van a családi körben egy olyan lány, akinek az egész családja konzervatív!

Semmi modern, korhoz illő dolgot nem tesznek. Pl: sohasem voltam még moziban, vagy plázában, sohasem ettek kínai kaját, régimódi lakásban élnek, ahol a szag is olyan mint dédmamámnál. Takarítás szerintük felesleges. Ha benézek a konyhaszekrénybe, minden ki van ömölve, az asztal nincs letörölve, a szobákban mindenhol pókháló és csipkefüggöny! Van pénzük, több is mint nekünk (mi mégis haladunk a korral, időnként ahogy pénzünk engedi újítunk valamin) és az összes pénzüket "elspajzolják" és mindenkinek úgy adják elő magukat mint ha szegények lennének! Szándékosan a szakadt ruhákat hordják mindehova, azt hinné az ember, hogy az a 5 fő kb 70 ezer ftból él, pedig nem így van.

Templomba rendszeresen járnak, van hogy karácsonykor pl 4xf mennek el a 2-3 nap alatt.

Ha elmennek valahova, pl templom, vagy valami "különlegesebb alkalom" akkor viszont úgy öltöznek fel mint a milliomosok! 3 aranynyaklánc a lányon, kezén 8 aranygyűrű, 2 karperec és miniszoknya, cicikidobós felső! Pedig ez a lány életében nem volt még pasival, azt sem tudja mi az hogy csók. Pedig már 24 éves!

Miért viselkednek így?

Mindenki azt hiszi róluk hogy szentek, közben meg "megeszik a szarukat is" már bocsi a kifejezésért, de ez illik rájuk a legjobban. Olyan dolgot amit az ember gondolkozás nélkül kidob, ők azt még őrizgetik. Nemtudom elképzelni hogy mi jár a fejükben? Miért kell így élni? Segítsetek megérteni, hogy miért ilyenek! (már csak azért is, mert szinte napi jellegű a kapcsolatom velük, de évek óta nem tudom megérteni mi van a fejükben)


2011. júl. 25. 13:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
én most azon lepődtem meg, hogy a templomba járást úgy kiemelted. ha hisznek hát higgyenek!
2011. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!