Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy általánosít...

Miért van az, hogy általánosítják a romákat? Attól, hogy a tv-ben csak a legalját látják és, hogy az utcákon feltűnnek a "rossz útra tért"-ek, attól még vannak normálisan élő romák is!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 09:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%
Egyetértek az előző válaszolókkal, de az utolsónak is igazat kell, hogy adjak. Ez épp olyan, mint hogy a híradóban csak azt mondják be, ha lezuhan egy repülőgép, azt a sokat nem, amelyik nem zuhan le. Ettől függetlenül az embereknek sajnos tényleg rosszak a tapasztalataik.
2009. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkozol rajta!!!!???? Nagyon kevés köztük a rendes... mondjuk nem kellett volna hagyni ezt a problémát így elhatalmasodni.. Nyílván vannak köztük nagyon becsületes rendes emberek, de nem az a gyakori..
2009. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Valóban mindegyikben van igazság. Én félig roma vagyok anyukám részéről. Tisztességes életet élünk. Én érettségizek 2 év múlva, testvéreimnek jól fizető munkájuk, vállalkozásuk van. Mégis, ha ismerkedek kellemetlen az etnikai hovatartozásomról beszélni, mert félő, hogy nem nézi az illető az életünket, gondolkozásunkat, hanem gondolkozás nélkül nemet mond. Sajnos volt ilyen. Mindenesetre büszke vagyok a családomra. :)
2009. júl. 4. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!