Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért érzem magam úgy a többi...

Miért érzem magam úgy a többi ember között, mintha valami földönkívüli lennék ők meg mind ugyanolyan, unalmas emberek?

Figyelt kérdés

tudom hogy hülyeségnek hangzik,de komolyan :D

úgy érzem magam egy társaságba,hogy nekem teljesen más az érdeklődési köröm,mint a többieknek,mert amíg ők próbálnak megfelelni a mai divatnak,én csak élem az életem és nem csinálok olyanokat mint a mai tizen éves lányok többsége,hogy 13 évesen én vagyok a város kvája,hanem egyszerüen itthon is le tudom magam kötni olyan dolgokkal,hogy pl legózok :P mármint nem úgy legózok mint egy 5 éves,hogy így játszok a figurákkal,hanem építkezek :D

miért van ez?

és szerintetek baj hogy én nem vagyok olyan mint mások?

13L


2011. júl. 27. 13:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert mi idősebbek vagyunk.
2011. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát, ha osztrálytársam akarsz lenni, megismételhetek egy osztályt :D De akkor ide kellene költözz :))


Üdv,

14/F

2011. júl. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
oks:D hol is laksz? xdd
2011. júl. 28. 21:20
 14/15 anonim ***** válasza:

Azthiszem ez nem tartozik az egész világra hogy hol lakok, úgyhogy ha tényleg érdekel várom a pirvátot :)


Üdv,

14/F

2011. júl. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
hát khm ez igaz bár nem hiszem hogy ezért elköltöznénk de jóó :D
2011. júl. 30. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!