Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy barátomat szeretném...

Egy barátomat szeretném elhívni szórakozni. Hogy legyen? (Bőv. Lenn)

Figyelt kérdés
Egy barátomat (nem a szerelmem) szeretném Pestre hívni 1 délutánra, estére. (Ő 20/f, én 19/l) Koncert, buli, ilyesmi. Mindketten vidékiek vagyunk, de nem u.abból a városból. A gond a ,,szállással" van. A bulinak vége legkésőbb hajnalban 4-5 óra tájt. Lehet, hogy hülye kérdés, de utána ő hova menjen? :D (Nem kérek olyan 5leteket, hogy velem szobára...) Nem tudom, hogy kapok-e kolit szept.-től, de mind1 végül is, mert hogy néz már ki, hogy felhívom a szobába... Vagy ,,tegyem föl" az első hajnali vonatra? Vagy fizessen/fizessek vhol külön szobát pár óra kedvéért? Van vmi ötletetek?
2011. júl. 28. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
20 évesen nem elég nagy fiú már, hogy megoldja ezt magának?
2011. júl. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha barátod, mármint haver barát nem értem mi a gond az együtt alvással? ha valóban barátok vagytok akkor nem fog semmi olyan történni. 19 évesen már megteheted, nem fog senki ribinek nézni mert egy haveroddal alszol, esetleg ő a földön te az ágyon. de hát persze, el is mehet az első vonattal.
2011. júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Na várjál egy kicsit. Neked lesz szállásod? Mert ha igen, akkor evidens, hogy a barátodat is meghívod oda. Ne legyél már ilyen fékezett habzású:-)) Ha egy barátodat, (akihez semmi közöd nincs másként) bulizni hívsz, és utána egy lakásban alusztok, az mitől "szobára" hívás??? Meg tényleg, hova a bánatba menjen?? Akit az ember meghív valahova, és az a lakóhelyétől távol van, evidens módon a szállásáról is gondoskodnia kell. Ha csak nem olyan a buli, hogy a végén eléri az első hazainduló járatot.

Én olyasmi koromban, amennyi most te lehetsz, tucatnyi pasival aludtam egy lakásban, sőt egy ágyban, néha egy takaró alatt. És reggel ugyanolyan barátként, haverként ébredtünk fel, bevenni az aszpirint a kávé mellé. Mert nem történt semmi, amitől zavarban kellett volna lennünk.

Ha úgy érzed, hogy félreérthető a meghívásod, akkor hagyd inkább. De ha egyértelmű mindkettőtöknek, hogy ez egy baráti buli lesz, akkor nem gond a közös szoba sem.:-))

2011. júl. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!