Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy ideje megsértettem egy...

Egy ideje megsértettem egy barátomat mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tegyük hozzá, hogy az abnormalitás kereteit feszegetve mentem az agyára msn-en. de egyébként bírt. rendszeresen találkoztunk.


De a lényeg az, hogy egyszer beszóltam neki, mire letiltott, letörölt facebookról is. Tipikus női szokásként úgy gondolta ezzel majd szépen kizár az életéből.


Aztán végül visszakönyörögtem magam (: persze ... facebook.... shit.


Szóval. most ott tartunk, hogy néha kommentelgetünk, lájkolgatunk, de az a mély netes kapcsolat sosem fog visszatérni (nem is volt egészséges) viszont úgy érzem, hogy a rendszeres élő sem....


Nem tudom mit tegyek, amikor írtam neki, akár közösben, arra utalva, hogy találkoznék vele nem reagált. tehát nem akar. de biztos vagyok benne, hogy élőben feloldozást nyernék. Nem tudom hogyan törjek rá kíméletesen. annak ellenére, hogy nem szívesen lát. nincs közöttünk semmi konfliktus vagy probléma, nem zaklatom, egyszerűen csak megsértettem és bunkónak tart.


keressem fel?


2011. szept. 12. 22:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!