Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Mi a kedvenc ruhadarab...

Csajok! Mi a kedvenc ruhadarabotok, milyen gyakran van rajtatok, mit éreztek amikor rajtatok van (pl:szép, csinos)?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

őő...a trikó :D

de nem az az alvós fajta hanem amit rendes ruha :D

2011. aug. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Földig érő fekete ruha. Kb. két hetente szoktam felvenni. Kiemeli az alakomat, és magasabbnak tűnök benne. Nem sok lányon látok ilyet, és jó érzés, hogy tudom ilyen jól áll.
2011. aug. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A két ra-ra ruhám, az egyiket én varrtam többnyire. Kényelmesek, ideálisak számomra és mindenki irigykedve néz bennük. :)
2011. aug. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ívy1 ***** válasza:
100%
Hmmm. Cicanadrág. Hetente 2-3 esetleg 4 nap mivel több darab van,mindig más van rajtam.Én csinosnak nőiesnek tartom magam benne,bár néhány kivétellel más véleményével nem foglalkozok,de sok pozitív visszajelzést kaptam,még más lányoktól is. Persze ez nem azt jelenti hogy, azt hiszem magamról hogy bomba nő vagyok !
2011. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Most éppen egy sárga, trópusi virágos felső, nagyon jó árban volt(290ft) és feldob mindent. Olyan kis vidám, és szellős viselet.
2011. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy fehér ujjatlan amin elöl ilyen fodros virégminta van. nem tudom, mi olyan különleges benne, de valahogy kihozza a derekam vonalát meg nagyobbnak tűnik benne a cicm, pedig nem olyan túl szűk túl tapadós.. de jól nézek ki benne meg jól is érzem magam :D
2011. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
a Kispál és a Borzos trikóm, mert szép emlékek fűznek hozzá, elég sokat van rajtam, minden héten, és a patchwork kantáros gatyám, mert illik a személyiségemhez, és kényelmes. és NEM ÉRDEKEL, hogy hülyén nézek ki. :DD
2011. aug. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
fekete póló halál fejjekel majdnem minden nap hordom:D
2011. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs kedvencem én egy igazi gyűjtő vagyok persze mindig ha újat kapok az a kedvencem tehát ez abszolút változó:)
2013. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
1 lenge kék rövidebb póló hátul kivágva elöl ezüst felirattal hogy te vagy a legszebb xd persze angolul minden héten hordom kényelmes és nincs benne melegem se
2017. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!