Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek a török pasik?...

Milyenek a török pasik? Milyenek a nőkkel? 2 hónapja megismertem egy török férfit ( csak msn-en ismerem), minden nap beszélgetünk. Tényleg nagyon szenvedélyes.

Figyelt kérdés
Azt mondja szerelmes belém, nagyon kedves hozzám és mindenét odaadná (vagy csak ezt mondja). Nem tudom bízhatok-e benne.40 éves tapasztalt férfi aki tudja mit akar. Szeretné ha kimennék hozzá Isztambulba! Egyedül él a felesége meghalt. Mit tegyek, mert én is szeretem!?
2011. júl. 29. 20:15
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a hozzászólást!De,szeretnék olyan példát is látni ahol pozitív dolgok történtek.Kérlek írjátok le akinek van olyan kapcsolata,magyar nő török férfival él együtt.Kíváncsi lennék rá milyen!

Köszönöm!

2011. júl. 30. 19:39
 12/30 anonim ***** válasza:

Szerintem elég, ha annyit mondok: Mehmed Karcsika :)


Nem csoda, hogy nem látsz pozitív példákat.

2011. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
En mar irtam elozoleg, hogy a ferjemet a neten ismertem meg. Igaz, o nem torok es nem is muszlim. Nem lehet megmondani, hogy neked sikerulne-e. Nyugodtan ismerkedj, csak legyel ovatos es eloszor ot hivd meg, hogy megismerd, ne az legyen, hogy ott vagy egy idegen orszagban, ha valami tortenik es nem ugy jonnek ki a dolgok, ahogy tervezted.
2011. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

oké télleg nagyon sok erettentő példa van..

de mivan ha Ő télleg az igazi,és ő egy a sok török/arab/magyar stb. ember közül akive interneten lehet megismerkedni,és késöbb házasság,gyerekek és egy bodog élet lesz az egészből??? azért mert so embernek nem sikerült,még ne add fel!!!! ki tudja mit halasztasz el.. azt nem mondom..hogy ne legyél óvatos.. legyél nagyoooon körültekintő és óvatos!!! mondd meg neki,ha talákozni akar veled,jöjjön ő magyarországra (mert eleve.. miazhogy te mint NŐ... EGYEDÜL kimész egy ismeretlen országba,ismeretlen emberek közé) meg meg eleve majd még te mész a fiú után,mi??!!! persze..

2011. aug. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok még mindig..:D

tessék egy jó tapasztalat!!!

én félig albán vagyok. (albánok tök olyanok mint a törökök)

ugyanis.. anyukám magyar,apukám albán. Anyukám kint élt németországba,mikor Kosovoban háború volt.. apkám pedig német o-ba menekült a háború elől, és ott is lett pék.

anyámés apám ott ismerkedtek meg a PÉKSÉGBEN:D anya ugyanis a munkaheyére minden reggel abban a pékségben vásárolt reggelit,ahol apuám pék volt,és néha a pékek is kijárnak a vevőpulthoz szétnézni. és apa és anya is igy talákoztak elöször. aztán apa kifigyelte hogy anya milyen időközönként jár pékségbe,és akkor apa mindig kint volt és eleinte csak bámulták1mást,késöbb beszégettek. és talákoztak egyszer az utcán is.. ahol apám bevalotta anyám iránt érzett dolgait (nem tudom jol kifejezni magam igy késö este) éa elakarta venni anyát ott helybe feleségül.. anya megijedt,és viszamnnt magYARORSZÁGRA.. APA MEG MENT UTÁNA :'ddd DE APÁT KITOONCOTÁK (VAGYMI) EÉG BONYOLULT TÖRTÉNET.. ÉNYEG A ÉNYEG HOGAY APA MINDIG KILÓMÉTEREKET SÉTÁLT,BUSZOZOTT STB. HOGY LÁTHASSA ANYÁT A HATÁRNÁL.. AZTÁN VISZAJÖTT MO-RA..ÖSSZEHÁZASODTAK. ÉS A MAI NAPIG BODOGAN ÉÜNK én anya apa ÉS A KÉT TESÓMM! :) SOHA EGY VESZEGETÉS SEMMI

2011. aug. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a két utólsó választ,nagyon tanulságos számomra!De még várok pozitív véleményeket!Mindennap beszülünk egymással msn-en és látjuk is egymást!Egyre jobban szeretjük egymást,nagyon szeretnénk már együtt lenni!
2011. aug. 11. 16:24
 17/30 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Annazara vagyok ismét.

Mondd meg a pasinak, hogy jöjjön el Magyarországra, és akkor tudtok találkozni.

Nekem egyébként most nincs semmilyen pasim, és török sem vagyok.

Üdv: Annazara

2011. aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

nem szeretnél küldeni nekem egy képet róla privibe?:D

már nagyon kiváncsi vagyok!!!

imádom a török pasikat:D

2011. aug. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Tényleg, az utolsó válaszoló ötlete nem is olyan rossz.

Olyan rendes lánynak tűnik ez az albán lány, küldj neki szerintem is képet a pasiról, meg beszélgess vele.

Üdv: Annazara, egy baháí csaj

2011. aug. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

jajj nem muszáj nekem képet küldenie.. egyáltalán nincs semmi közöm a dologhoz. meghát szereti,megértem ha nem küldene épet,hogy csorgassam rá a nyálam:D

csak kiváncsiságból kértem.

2011. aug. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!