Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az elitebb...

Miért van az hogy az elitebb iskolák legtöbb tanulójának ilyen hót fogyatékos feje van?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Mert ők a fodrász, kozmetikus, sminkelés és hasonlók helyett inkább a tanulásra fordítják az időt.
2011. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
legnagyszerűbb példa Einstein-nek is milyen haja volt már, biztos nem töltötte azzal az idejét, hogy elmenjen fodrászhoz inkább a relativitás elmélet v pl ha kiszakadt a ruhája gondolom csak dróttal összefogta. :D
2011. júl. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom honnan vetted ezt, a mi sulink is elit suli, és több szép csaj és jó pasi van, mint gagyi.. ha azt nézed minden suliban vannak helyes és rossz pasik
2011. júl. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nálunk fullos csajok vannak.
2011. júl. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Hát attól függ mit értünk elitebb iskola alatt, ha olyan intézményt, ahol magas szintű oktatás folyik, akkor nagyon találó az első válasz. Viszont nekem az elit suliról egyből valami alapítványi dísziskola jutott eszembe ahol bizony, pont, hogy kikent, kifent újgazdag taknyok vannak.
2011. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
gyakrabban járnak bulizni mert van rá pénzük, ezért gyakrabban másnaposak is
2011. júl. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En katolikus gimibe jartam, nagyon elitnek szamit es tenyleg a fiuk 90%-a nagyon csunya volt, a lanyok kozott azert volt par szep. Kevesebbet foglalkoznak a kulsejukkel. Nagy kulonbseg volt ahhoz kepest, akik a szakmunkaskepzobe jartak par blokkal arrebb. Csak kit erdekel mindez azok utan, hogy a szakmunkasok megszolaltak es ment a b*zdmegeles meg a cigizes? Ezek ugyis lerontjak a jo kulsot, aztan mar nem erdeklik az embert.
2011. júl. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én most jártam ki egy elit gimnáziumot, és nagyon sok menő srác és csinos csaj van.
2012. máj. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!