Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akkor most tényleg népszerű...

Akkor most tényleg népszerű vagyok?

Figyelt kérdés
Iskolaidőben kevésbé törődtek velem, mint mostanában. Év vége felé sokat változtam, és többet is beszélgettünk. Amit még észrevettem, hogy mióta megváltozott a személyiségem (még most sem vagyok túl barátkozós) azóta többen érdeklődnek felőlem. Példálul minden nap ír nekem valaki. Ezelőtt mindig én írtam másoknak, most pedig nem tudok anélkül belépni valahová, hogy ne lenne valami mondanivalójuk. Nem tudom, ez csak azért van mert nyár van és mindenki ráér, vagy mert szimpibb lettem?
2011. júl. 31. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kevesek járnak ide azért, hogy másokat ajnározzanak. Örülj annak, hogy a környezetedben érdekled az embereket. Nem legyezgetném azzal a hiúságod, hogy ó, igen, népszerű lettél, igen, biztos azért kedvesebbek. Ez környezettől függ, és egy kis emberismerettel körülnézve magad körül látod, de mi honnan tudjuk?
2011. júl. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is szeretném, hogy nyalizzanak nekem.. Csak érdekel, hogy ez azért van-e mert megváltoztam, vagy csak úgy mert mindenki unatkozik és nincs jobb dolga.
2011. júl. 31. 07:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván változtál,talán nyitottabb lettél (bár,én ezt nem tudhatom).Az is igaz,hogy nyáron több idő jut a barátkozásra,dumálásokra.Szerintem ne filózgass ezen,örülj hogy így alakult.
2011. júl. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Népszerűbb vagy mint én.
2011. júl. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat.
2011. júl. 31. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!