Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az angol kiejtésről? (viedo)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=HNQ05tVrEec&feature=related


Egy angol/amerikai megérti, ha valaki igy beszél?


2011. júl. 31. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Erröl maximum negállpitjak, hogy valamennyire hasonlit a MAGYAR nyelv az angolra - de nem tartják angolnak.
2011. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez a tipikus Magyar akcentus, amikor valaki nem gyerekkorában tanulja az angolt. Indiai és Arab emberektől hallottam, hasonló jellegzetes akcentust


http://www.youtube.com/watch?v=TWQd0wpPQY8 ebbe hallgassatok bele, nem az egész szöveg ilyen, hanem éppen azt figurázza ki XD :D :D Az első egy perc a fontos! :)( Kár, hogy nincs hozzá kép:D )

2011. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja és hozzá kell tennem persze, hogy ha nincs semmi nyelvérzéke :D Akkor ilyen


Előző voltam

2011. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem így beszél az,aki még életében nem beszélt angol vagy amerikai emberrel,sőt még egy feliratos filmet sem látott....
2011. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amúgy ez a legjobb videó szerintem:


http://www.youtube.com/watch?v=v-en-iDeZEE

2011. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2011. júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én azt szeretem, az ilyen kiejtésben, hogy legalább én megértem.:)

Lehet, hogy egy angolnak/amerikainak jobban kell koncentrálnia, vagy elsőre furcsa neki, de attól még biztos érti.

2011. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy angol/amekai mitöl érten? Még csak nem is hasonlitanak a szavak az angol szavakra. Ha valaki azt akarja, hogy TE megértsd, akkor móndja magyarul, ha meg angol anyanyelvüeknek, akkor rendes kiejtéssel.
2011. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem attól még hasonlítanak a szavak az angol szavakra, csak összhatásban (akár az arabos példánál), a hangúly miatt totál szagatott, és hát nem valami angolos csengésű. De hát attól még a szavakat próbálja úgy kiejteni, ahogy helyesen kell. Tehát ha jól figyel a kedves angol/amerikai megértheti.

Mi is csináltunk a suliban ilyan feladatot, hogy különböző akcentusú angol szövegeket hallgattunk (volt francia, orosz, minden ami kell), és ha nehezen is, de megértettük.

2011. júl. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!