Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnak az ismerőseim...

Mit csinálhatnak az ismerőseim szombaton délután, hogy nincsenek fent msn-en meg facebookon?

Figyelt kérdés
Nem értem mit csinálhatnak, nincs jó idő se kint nem nagyon vannak szerintem, de akkor meg mit, hogy nem érnek rá fent lenni interneten? Meg az is érdekes hogy a haverjaim meg akikkel jóban vagyok azok alig vannak fent interneten általában, akikkel nem vagyok jóban, utálnak meg minden, azok meg sokat fent vannak viszonylag. Ezt sem értem.
2010. okt. 2. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Animeconon vannak XD
2010. okt. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
:D jogos.
2010. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
normális válaszokat szeretnék, ötleteket hogy mit csinálhatnak hogy nem érnek rá
2010. okt. 2. 14:10
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg tőlük megkérdezni! Talán van telefonjuk is, nem csak PC+internetjük!

:-)

2010. okt. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Nem hiszem el, hogy ennyire kocka legyen valaki, hogy egész nap a gép előtt rohadva már ne is értse, hogy mit lehet még csinálni az egész napos gép előtt rohadáson kívül:D És egy bölcs tanítónéni mondta nekem egyszer, hogy azt utálod másokban, amit magadban sem tudsz elfogadni: a többi kockával nem jössz ki, mert igazából te se kockulni akarnál csak... de mégis lusta vagy felemelni a feneked és változtatni.

És most nehogy azt hidd, hogy kioktatlak, én is épp a gép előtt kockulok, és lusta vagyok mást tenni. De legalább tudom magamról, és megosztom veled ezt az infot:D

2010. okt. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert van életük:D Olvasnak, nagyihoz mennek, tévéznek, számítógépes játékkal játszanak, barátnőznek.
2010. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg értelmesebbek nálad és találtak jobb időtöltést, mint a gagyi emesen és fészbúk. Húzzál inkább ki a levegőre mozogni, szájbergyík, mert mégnagyobb lesz a p.csád.
2010. okt. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Alszanak, esznek, tévéznek, játszanak a gépen. Esetleg bringáznak, sportolnak.
2010. okt. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

milyen hülye kérdés????

ÉLNEK!!!

amúgy csatlakozom az előzőekhez: tök hülyeség, egész nap a gép előtt ülni és bámulni ki a fejedből!!

Amúgy ha beszélgetni akarsz velük, hívd fel és talizzatok élőben, mondjuk egy fagyizóban, vagy csak sétálni...!

2010. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de mégsem hívogathatom a haveromat minden nap telefonon. a végén még idegesíteni fogja
2010. okt. 2. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!