Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elárultam a barátnőmet, és...

Elárultam a barátnőmet, és nagyon rosszul érzem magam, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Elárultam egy ügyben a barátnőmet a pasimnak. A pasimmal azóta már nem vagyunk együtt, de meg van a véleménye rólam, és a barátnőmről is, mert a barátnőm pedig a pasimat árulta el. (Nem tudom érthető e).

Mi 3-an jól ismerjük egymást, és mindenkinek meg van a véleménye rólam és a barátnőmről. Én nagyon rosszul érzem magam, bűntudatom van.

Mit tehetnék, hogy jobban érezzem magam?

19/L


2011. aug. 1. 19:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a sztorit. Majd ha hajlandó leszel kifejteni, akkor véleményem is lesz.
2011. aug. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én se értem, csakhogy mindenki áruló.
2011. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Megvan a véleményünk rólatok :)
2011. aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Bocsi de énsem értem
2011. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem értem a sztorit...de ha te árultad el a barátnődet, akkor miért az érdekel hogy most szarul érzed magad? miért nem az hogy a barátnőddel mi van? szép kis barát mondhatom..
2011. aug. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

A pasim elmondott valamit a barátnőmnek (rólam), és megígértette vele, hogy nem mondja nekem vissza. Barátnőm visszamondta nekem, én pedig számon kértem a barátomtól hogy mit jelentsen ez .. Persze megígértem barátnőmnek hogy nem mondom el neki, megpróbálom kihúzni belőle, hogy ő maga mondja el nekem amit tudnom kell, utalgattam is, de úgy tett mint aki hülye lenne és nem lenne semmi gond. Elegem lett, és így számon kértem rajta hogy mondja el nekem szépen azokat amiket barátnőmnek elmondott.


Így barátnőm elárulta a pasimat, én pedig barátnőmet, és bűntudatom van.

Mivel szeretem még a barátomat (azóta már nem vagyunk együtt), rosszul esik hogy terjeszti hogy barátnőm milyen szarkeverő. Képzelem és gondolom, hogy akkor rólam mit terjeszthet.. Rosszul esik :(

2011. aug. 1. 19:59
 7/23 anonim ***** válasza:
én is passzolom...
2011. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Figyelj, elhiszem hogy szereted, de ha a pasid a ti próblémátokat a barátnőddel beszélni meg, akkor jobb is hogy vége van a kapcsolatnak. A barátnődtől kérj bocsánatot.
2011. aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Szép kis társaság vagytok. A pasid kibeszél a hátad mögött, a barátnőd és te meg nem bírjátok megtartani amit ígértek. Megérdemlitek egymást.


Nőjetek fel szerintem..

2011. aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Hát igen,valóban nem kellett volna elmondani,de megértem,hogy rossz volt így,hogy meg se kérdezhetted a pasid mire fel állít olyan dolgokat.

Ha méga zt is leírnád,hogy mit mondott a fiú az mégjobbb lenne.

2011. aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!