Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan és hol tudnék ismerkedn...

Hogyan és hol tudnék ismerkedni, ha utálom az emberek nagy részét?

Figyelt kérdés
Neten nincs semmi értelmes ismerkedő oldal, az utcai ismerkedés meg szinte lehetetlen. Sajnos a pénzes programok is problémásak, és tömegben nem érzem magam jól. Hol találok olyan embereket, akik nyitottabb gondolkodásúak, esetleg maguk is különcök?
2011. aug. 1. 19:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
te milyen ember vagy? mesélsz egy kicsit magadról?
2011. aug. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Művészettel kapcsolatos klubok? (Nem feltétlenül internetes.) A "művészek" és művészek nagy része elég különc. =P
2011. aug. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Várj egy picit amíg elmúlik a nyáriszünet
2011. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ki akar olyan emberrel ismerkedni, aki eleve ugy all masokhoz, hogy ismeretlenul utalja az emberek nagy reszet...?
2011. aug. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
én ;) legalább is talán. kérdező írj pár sort, mi a különc, milyen vagy te?
2011. aug. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
Szia! Mennyi idős vagy, fiú vagy lány? Engem is érdekelne Rólad egy-két dolog :)
2011. aug. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Az emberek kis részével ismerkedj. Keresd a kisebbséget, aki mindig félrevonul és nem vesz részt semmiben, mert úgyis béna.
2011. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

első, keress meg privátban, ha beszélgetni akarsz


a művészetre én is gondoltam, mert általában a művészek nem olyan röghözragadtak, csak az a baj, hogy köztük is nagyon sok aki megjátssza magát és együgyű


hol írtam hogy ismeretlenül utálom az emberek nagy részét? ez statisztika, ha pl 100emerből 99et nem bírsz elviselni akkor elég valószínű hogy a következő 1000ből sem fogsz 900at, mert az emberek hasonlók.


20:32

írj privátot ha beszélgetni szeretnél


21:29

szintén


23:34

igen, őket keresném, de nincsenek sehol, vagy jól elvonultak. pont az a baj, hogy az a fajta ember, aki számomra érdekesebb lenne, már rég nem él társasági életet, mert elege lett belőle. így viszont nehéz megismerni őket, ha csak nem éppen elkapok egy ilyet a lakás meg a sarki közért útvonalán és kifaggatom az utcán, ami a helyzet abszurditásából eredően valószínűleg nem fog működni

2011. aug. 2. 07:07
 9/25 anonim ***** válasza:
23.34 mgint: Ha nem vagy 15 éves, beszélgessünk. :D
2011. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
megkerestelek privátban
2011. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!