Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az baj, ha nem félek a haláltól?

Az baj, ha nem félek a haláltól?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy most beugrok a villamos elé, vigyázok magamra.

DE

Úgy vagyok vele, hogy nem tudom mi lesz ha meghalok, és mivel nem tudom így nincs rossz tapasztalatom ez ügyben.

Olyasmi, mint amikor még nem harapott meg egy kutya sem, az előtt nem tudtam, hogy az rossz, fáj, és vigyázni kell.

Úgy vagyok vele, hogy ha meg kell halnom, akkor haljak meg, nem félek attól, hogy Úristen mi fog történni.


Dilis lennék?


2011. aug. 2. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy dilis.

Én lehet, hogy ha történne valami baleset először megijednék (de pl csak a fájdalomtól), de viszont kíváncsi lennék , hogy mi lehet odaát. És akkor biztos megtudnám az igazságot. Csak maximum nem jönnék vissza. :)

De inkább úgy vagyok vele, hogy nem félek tőle. Mert egyszer úgy is bekövetkezik az elkerülhetetlen.

A sorsomat irányíthatom, de ha közbe avatkozik valaki vagy valami azt már nem nagyon.

2011. aug. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem normális vagy. Én sajnos nagyon félek töle, de csak azért, mert nem szeretnék fiatalon meghalni. :/ Öregen már nem fogok félni. :)
2011. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs ezzel. A haláltól nincs miért félni, az élet természetes velejárója, csak manapság az emberek hajlamosak ezt elfelejteni.
2011. aug. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Ezt te sem gondolod komolyan ugye? kötelező félni, vagy mi? Én se félek, kit érdekel a halál? majd jön. ;)
2011. aug. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A haláltól én sem félek, inkább csak a fájdalomtól, ha úgy halnék meg esetleg. :)

Én a szeretteim halálától félek, ugyanis rettentően hiányoznának. :)


16/L

2011. aug. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 melabe válasza:
#Nembajhafelsz.Afelelemakarhiszedakarnemjidologneha.
2017. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem a haláltól való rettegés mindenkiben megvan; csak nem sokan akkor kezdenek foglalkozni vele amikor szembesül vele, például : a szülei vagy a nagyszülei halálával. Én még csak 27 éves vagyok de már félek a haláltól.
2020. nov. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!