Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért félek ennyire a haláltól?

Miért félek ennyire a haláltól?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja minden egyes nap eszembe jut, hogy majd eljön egyszer majd az a pillanat, amikor már soha többet nem leszünk itt... Mi lesz akkor ?? Semmi ? a végtelenségig megmarad ez a körforgás ? az a sok tudás amit megszerzünk mind a semmibe vész ?Már maga a tudatba is beleőrülök.. Nem akarok elmenni....


24L


2011. aug. 25. 22:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy én is így vagyok vele. Bár csak eltudnám hinni, hogy a halál után egy következő élet jön, de akármennyire is akarom nem megy. Szerintem a nagy semmi lesz. És pont ezért rettegek én is...
2011. aug. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Démiennek szolics ***** válasza:
79%

Pedig tényleg jó lenne ha elhinnétek. :)

Ha ennek az életeteknek vége, következik egy új. Nem biztos, hogy egyből azután, amint ennek vége, lehet hogy 200 év múlva, vagy akár több is. Hogy addig mi van? Hát nem tudom :D Talán az asztrálvilágban "éled" le azt az időt, majd újjászületsz. Előfordulhat, hogy nem fogjátok tudatosan felfogni, hogy na ez a következő élet, dejó hogy új élet. Viszont amit a lelketek "megtanult", az a testtől függetlenül mindig megmarad. Csak idő kérdése, hogy előjöjjön :)

2011. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Esküszöm, hogy detto ugyanezt érzem én is.. ha a halálra gondolok csak egy nagy, hosszú sötétség ugrik be... és én is attól félek, h nincs szellemvilág ( vagy akárogyan is hivják ) és egy nap csak végünk lesz... :(
2011. aug. 25. 22:52
 4/31 A kérdező kommentje:

22:52


Bárcsak el tudnám hinni. pedig rengeteg megmagyarázhatatlan dolog történt már velem, rengeteg.. mindig is hittem a reinkarnációban, voltak visszatérő álmaim újra és újra.. láttam magam a testemen kivül, hittem a szellemekben is. DE egy honapja minden megváltozott.. csak a rettegés maradt.. lehet csak a stressz nem tudom :S

2011. aug. 25. 22:56
 5/31 Démiennek szolics ***** válasza:
Sokan asztrálvilágnak hívják, és igenis létezik :) Úgy képzeld el, mint egy álomvilág, amiben a gondolattal közlekedsz, vagy öltözködsz. Telepatikusan kommunikálsz másokkal, akár az asztrál lényekkel is. Nagyon sokat lehet ott tanulni :) Nem kell félni semmiféle örökkétartó sötétségtől, ha az is lenne, te biztosan nem tudatosan lennél ott. Tehát csakúgy megszűnsz létezni, és kész. Nem tudom jobban leírni, de remélem érthető :D
2011. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves és érthető is ! Túlzottan is sajnos :D :(
2011. aug. 25. 23:00
 7/31 Démiennek szolics ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy az unalmas sötétség az utolsó dolog, ami halál után történhet valakivel :) Tehát aggodalomra semmi ok, élvezd az életet ameddig csak lehet :)
2011. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van.. Bárcsak mondhatnám, hogy : Majd kiderül :)))
2011. aug. 25. 23:04
 9/31 anonim ***** válasza:
Az élet csak egy rövid kitérő, amit a születéssel kapunk, a halállal pedig csak visszakerülünk eredeti helyünkre, ezt nevezhetjük asztrál- vagy szellemvilágnak, kinek hogy tetszik. Fiatal koromban nagyon féltem én is a haláltól, de már kinőttem.
2011. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
én nem félek tőle, ha meg van reikarnáció remélem valami fenyőként születek ujjá szibériában, akkor nyugtom lesz végre xD de jobb lenne ha semi se lenne utána
2011. aug. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!