Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet ennyire mocskos ez...

Hogy lehet ennyire mocskos ez a világ? Hová süllyednek az emberek?

Figyelt kérdés
Elmentünk a westendbe a párommal aztán a bejárat felé teljesen véletlen észre vettem hogy egy fiatal az ujját dugdossa lefelé és már hányt is jó hogy nem lettem rosszul. Blahán egy fiatal lány és egy fiú annyira be voltak szíva hogy a földön feküdtek és nem is tudtak magukról ha meg felkeltek akkor menekülni kellett mert nem bírtak menni. És majdnem minden nap látok valami gusztustalant. Múltkor egy fiatal lány a keletinél volt beszíva volt mellette egy fiú talán barát azzal nem volt semmi az vigyázott a lányra. Lehet hogy nem az én dolgom velük foglalkozni de nagyon gusztustalanok. És nem értem hogy ezeknek hol vannak a szüleik.
2011. aug. 3. 21:01
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Ez van:(
2011. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%

Jajj milyen sajnálatos, hogy zavarja a kis szemecskédet a dolog, hogy "gusztustalanok".

Én ebben egyéni életúttal összefüggő továbbá össztársadalmi problémát látok, ami egy összetett dolog (pl. a szülőknek nincs ideje a gyermekekre, vagy nem szerető családi közegben nőnek fel, az iskola nem működik védőhálóként, a fiatalok különböző bódító szerekhez nyúlnak, hogy elviseljék a világot v. végre jól érezzék magukat stb. stb.)

Igen, ez probléma, de nem hiszem, hogy azért, amit te írtál...

2011. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
a mi kis városunkban meg 14 15 éves taknyok járkálnak éjjel oszlopokat d9ntenek ki, lopják, rendszámtáblát lopnak stb..már a rendőrség járkál éjjel az utcákban és azért k9lt9ztünk ide mert nyugis kisváros, hát már nem....szégyen nem tom hol vannak a szülei vagy tudnak e ezekről:/
2011. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
95%
Ez tényleg borzalmas. Komolyan ha ilyet hallok örülök, hogy külső kerületben lakom és dolgozom. Engem is lelkileg megviselnek az ilyen dolgok.
2011. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Elképesztő.

Erről beszélek, amikor azt mondom ehhez igenis köze van a csonka családnak.

Apai szigorra van ezeknek szükségük, semmi másra.

Nekem ez eszembe sem jutott volna kamaszkoromban.

2011. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Pedig ez még nem is süllyedés, hanem csak szinten tartás. Törődni sem kell velük, szóvá tenni meg főleg nem.
2011. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
94%
Van erre egy jó mondás nem biztos hogy teljesen így van de azért leírom. A 60as években az emberek LSD-t használtak hogy furcsának lássák a világot. Most furcsa a világ és az emberek antidepresszánsokat szednek hogy normálisnak lássák.
2011. aug. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
sok ám az intézetis, nem mindenkinek vannak szülei, meg a bevándorló is sok. A kora meg senkire sincs ráirva, van néhány ismerősöm aki bőven letagadhat egy tizest. De barátnőmtől is megkérdezték már pááran diszkoban meg italboltban, hogy elmúlt e már 18 közbe meg 27 éves.
2011. aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mindezek mellett (amit írtatok) most éppen iskolaszünet van, a szülők dolgoznak, a "gyerekekre" nincs aki felügyeljen.

Másrészt, ha a szülő fegyelmezni akar, rögtön sz..r, szemét, és elköltözök stb. És adják egymásnak a tanácsot, hogy jelentsd fel a rendőrségen, menj a gyámügyre, mert ők csinálhatnak amit akarnak, de a szülő KÖTELESSÉGE eltartani és gondoskodni róla. Ez a nagy öntudat, meg mindent megadok neki stb. ide vezet.

2011. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21,20-as vagyok: TISZTELET A KIVÉTELNEK!
2011. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!