Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Najó. Én vagyok a világ...

Najó. Én vagyok a világ legabnormálisabb tinije? (többi lent) 14/L

Figyelt kérdés
Kedves osztálytársaim agyonvizipipázzák magukat, a hetedikes és a hatodikosok brutálcsúnyán beszélnek, de ez nem zavar. Az sem, hogy a rég nem látott,15 ves barátnőm kb. egy bohócra való sminkkel jött csak úgy dumálgatni, az már egy picit, hogy régen nagyon szolid, visszahúzódó, csendes és aranyos lány volt és a " Mit csináltál nyáron? " kérdésemre azt mondta, hogz Révfülöpön voltunk, és úgy bebsztunk egyik este az unokatesómmal, hogy na. Az ő új osztálytársai csak úgy poénból lefekszenek egymással 1 hónap ismerettsg után. Én megtt állok 14 évesen, hogy mg nem jártam senkivel, nem csókolóztam, nem iszok, nem szippantok ragasztót, és ezért úgy néz rám mindenki, mintha egy aggszűz könyvtárosivadék lennék, aki csak arra vár, hogy hazamenjen és horgoljon, olvasson. De stréber sem vagyok, szoktam n is nha káromkodni de attól még hogy nem viselkedek úgy mint a korombeli k"vafélék. Légyszi segítstek fogalmam sincs, hogy most normális vagyok e, és nekem is követnem kéne őket?
2011. okt. 1. 12:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
94%

Mindenki hüje, csak te vagy helikopter :) Amúgy tényleg, ne qrválkodj, meg sminkeld magad agyon, meg vedelésszél, mert az tök ciki. Ha mások ezt csinálják, attól még neked nem kell. Az általad leírt ostoba magatartásformák miatt mondjuk már mi is (!!!) h "bezzeg a mi időnkbe!'".

21/F

2011. okt. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 LuckyestLooser ***** válasza:
68%
úúú ez tetszik egy értelmes lány ...;) 17/f (hol laksz?) :D
2011. okt. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ufo vagy, mert nem követed az idióta csordát

de legalább megvan a magadhoz való eszed, tudod, mi jó neked, és mi abszolút hülyeség, ne változz meg!

2011. okt. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
oké azon leszek,csak a legjobb barátaim is már nagyon megváltoztak,tök egyedül érzem magam :S azért köszi a válaszokat :)
2011. okt. 2. 11:17
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem normális vagy :)


nyugi,elsőnek én is így voltam....de már rájöttem,ha az osztálytársaim is így folytatják,20 éves korukra kiélt k.rvák lesznek,akik senkinek se fognak kelleni...


szóval nyugi :)


jah és a csókról meg annyit,hogy én is szégyelltem,hogy még nem csókolóztam,de egyszer lekapott egy gyerek akit ráadásul utálok...hát nekem ez volt életem első csókja....amikor hazajöttem,szappannal kezdtem dörzsölgetni a nyelvem >.< szóval ne siesd el...


13l

2011. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amugy kedves LuckyestLooser végre egy fiú aki normálisnak gondol az unalmas helyett (Óbudán) :D
2011. nov. 2. 23:17
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is 14 éves lány vagyok,és az elmondottak alapján pont olyan,mint te :)


Tudom,miről beszélsz :D

Nálunk is hasonló a helyzet,nekem sincsen igazán barátom.Engem strébereznek és a te szavaiddal élve könyvtárivadék vagyok.(Stréber az,aki mindenkin átkönyökölve próbál a legjobb lenni,én meg visszahúzódó típus vagyok,és mindenkinek segítek,erőszakos sem vagyok,tehát én nem érzem magamat strébernek.)Könyvtárivadéknak tartanak a többiek is,mert mindig a sulikönyvtárban tartózkodom,de hát nem tudok kivel beszélgetni...

2011. nov. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

(20:23-as,14/L-es vagyok)


Ez most még pár évig így fok működni,de,majd hidd el,egy napon fordul a kocka,és a mi ¸¸barátaink˝ lesznek majd a lenézett,kiégett,proli bunkók,mi meg majd kultúr társaságba fogunk járni,normális emberek között fogunk normális életet élni,családunk-(normális) pasink lesz,és esetleg az anyagiakon kívül semmi bajunk nem lesz,míg ők elvonón lesznek....

2011. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nem csőgatyát hordanál és ha rockzenét hallgatnál meg egy 2 évvel idősebb lennél, akkor mondanám, hogy járjunk.

17/f

2011. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legnormálisabb vagy!:) Na meg az is lehet, hogy ők hazudnak ezzel az 1 hónap ismeret után dologgal. Ha minden kis tini lány ilyet csinál akkor én nem ismernék egy szűz lányt se pedig ismerekXD Na de ha mégis ők meg is teszik akkor nagyon hülyék. Ne hogy őket kövesd! Maradj ilyen normális:)
2011. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!