Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak még olyan lányok...

Vannak még olyan lányok akikkel el lehet mindenről értelmesen beszélgetni?

Figyelt kérdés
Nagyon felületesek lettek már azok a lányok is, akiket eddig érdekelt minden. Egyszerűen már csak a szex, pasizás, bulizás, illetve a felhőtlen üres fecsegés megy csak. Semmi komolyabb téma, filózás az életről, csillagászatról, magáról az emberről, vagy egy jó művészfilmről, könyvről...akármi. Nem, csak arról lehet, hogy de jó buli volt múltkor, kár, hogy lehányták. :D Legalábbis kb ilyen szinten megy a téma, és nem miattam. Lehet, hogy rossz helyen kapirgálok, de azért a Nagy számok törvénye alapján már.... :) Járjak könyvtárba, vagy micsoda?
2011. aug. 3. 23:17
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
53%
Inkább kíméld magadat...mert vannak....jól elbeszélgetsz velük, azt hiszed, hogy ők mások, intelligensebbek meg minden...majd jön egy buli és másnap reggel éppúgy egy ideges pasi ágyában ébrednek, mint a többi csaj...tapasztalatból mondom..én is az ilyen lányokat keresem de mindegyikkel megjártam.
2011. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
100%
hát ez engem is érdekelne, pedig elég elit suliba járok, szóval az átlagnál értelmesebb emberek vesznek körül, de ilyen témák nagyon ritkán jönnek fel, vagy ha mégis, akkor gyorsan túlteszik magukat rajta
2011. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%

te mit gondolsz? sztem ja, elég rossz helyen keresel.

minden esetre azt elmondhatom ha magadtól még ezt sem tudod: vannak.

járj könyvtárba.

2011. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
100%
én pl nem bulizok,nem pasizok,nem iszok nem cigizek :D mégis élek,tehát valamiröl biztos tudok beszélni :D
2011. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
Én kimondottan szeretek komolyabb dolgokról beszélgetni igaz még fiatal vagyok de mindenről szívesen beszélek!!!!
2011. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
100%
Velem például mindenről lehet beszélgetni. Jó, azért nem értek én mindenhez, de szeretek értelmes társalgást is folytatni. Az a jó, hogy körülöttem sok ilyen ember van...a barátaim, akik nem véletlen azok. Erre csak azt tudom mondani, hogy rossz emberekkel, lányokkal álltál le dumálni. Ismerkedj tovább, ennyi a válaszom.
2011. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 KartoffelKatze válasza:

Utolsó, és lány vagy ?


Am nekem van ilyen ismerősöm.

2011. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
igen lány:D
2011. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet, nem is egyet, de egyik sem fiatalabb 30-nál.
2011. aug. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
Jó kérdés...kevés már az értékes lány errefelé(tisztelet a kivételnek). És ez fordított esetben,fiúkkal is így van sajnos. Rólam pl azt mondják meg én úgy is érzem,hogy abba a kategóriába tartozom,akit Te keresel :) Én is utálom,hogy ha valaki csak arról tud mesélni,hogy milyen nagyot bulizott a hétvégén és hogy beb*szott...hát nagyon érdekes...meg utálom,hogy mindig az a lényeg minden találkozó előtt,h "Hol veszünk piát?" , "Mennyi piát veszünk?", "Na hétvégén végre berúgok!". Könyvtárba meg eljárhatsz,de ott meg nem fogsz fiatalokkal találkozni :(
2011. aug. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!