Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magam kifejezni,...

Hogyan tudnám magam kifejezni, fejleszteni a beszédemet? . Eddig nem volt gond a beszédemmel, de mostanában nem tudom kifejezni magam. Nem tudok értelmesen beszélgetni, kommunikálni. Nem azt mondom amit szertnék, hanem zagyvaságokat

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd ezt a zagyvaságokat beszélek problémát bővebben? Miben jelentkezik ez? Milyen helyzetekben?
2011. aug. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez főleg akkor jön elő,ha ismerősökkel beszélgetek.Nagyon rossz érzés,mert kisebbségi érzésem van és azt érzem buta vagyok.eddig nem volt ilyen gondom.dadogok és nem tudom normálisan elmondani mit gondolok
2011. aug. 18. 18:50
 3/3 PÁL/INKA ***** válasza:

HASS, ALKOSS, OLVASS!!

XDD

2011. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!