Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak még olyan lányok...

Vannak még olyan lányok akikkel el lehet mindenről értelmesen beszélgetni?

Figyelt kérdés
Nagyon felületesek lettek már azok a lányok is, akiket eddig érdekelt minden. Egyszerűen már csak a szex, pasizás, bulizás, illetve a felhőtlen üres fecsegés megy csak. Semmi komolyabb téma, filózás az életről, csillagászatról, magáról az emberről, vagy egy jó művészfilmről, könyvről...akármi. Nem, csak arról lehet, hogy de jó buli volt múltkor, kár, hogy lehányták. :D Legalábbis kb ilyen szinten megy a téma, és nem miattam. Lehet, hogy rossz helyen kapirgálok, de azért a Nagy számok törvénye alapján már.... :) Járjak könyvtárba, vagy micsoda?
2011. aug. 3. 23:17
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem sűrűn, mert művészetisek vagyunk, illetve pedagógusok, matematikába, geometriába az aranymetszésnél mélyebben nem szokásunk belemászni, csak azt akartam mondani, hogy vannak lányok, akik értelmesen beszélgetnek, szóval kell legyenek a te érdeklődési körödben értelmesen beszélgető lányok is.
2011. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Bocs, Higgs-bozon nem matek, hanem fizika... jó, ilyenkor már nem fog az agyam...

az exem érdekesen tudott beszélni a fizikáról, akkor érdekelt is, de tény, hogy ezen a téren nem túl mély műveltséggel rendelkezem. Azt is mondhatnám, hogy totál gyökér vagyok belőle...

2011. aug. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
Ritka egy faj, de ha a sört hozza meg takarít akkor... :D
2011. aug. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:

szerintem én is normálisnak mondhatom magam, hülyeségre van eszem de nemszokásom piásan fűvel fával... és még van rajta kivül pár a környezetembe is aki normális :) bár én a könyvekröl nemsokat tudok de ha "fecsegésre" kerül sor akkor inkáb a normális élményeinket osztjuk meg 1mással :)

17/L

2011. aug. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Hát én például szeretek értelmesen társalogni.Meglepő,de egy lány,attól,hogy szeret bulizni,inni,dohányzik,hülye tróger....még tud normálisan kommunikálni.Csak az a gond,hogy a körülöttem lévő emberek többsége nem ilyen.Illetve még nem találtam ilyet.Se férfiban,se nőben.A mai világban már csak arról lehet beszélgetni,hogy mennyire kib.szottul megk.rta a sanyi a vancsit.Én múltkor azon húztam fel magam nagyon amikor valaki kiröhögött,mert hogy 'jéé te olvasol?'.Szóval...szánalom a mai világ,én ennyit tudok mondani most jelen pillanatomban :)
2011. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

hé, 23:53, szoktam takarítani, és hozom a sört is, csak az a baj, hogy megiszom, mielőtt odaadhatnám...

Kérdező, hol találok konyhanyelven Higgs-bozon-ról, mert amit eddig találtam csak arra volt jó, hogy felcsigázzon, de egy mukkot nem értettem belőle.

2011. aug. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

23:25/A: Én is így érzem, de a válaszok alapján lehet, hogy van remény. :)


23:31: Nem akarlak megbántani, de nem igazán értelek. :):D


23:37: Kár, igazából nem is baj ha valakit nem érdekel a csillagászat, de azért az olvasás... :) Ha szeretsz filozni, akkor legalább Marcus Aurelius elmélkedéseit olvasd el, szerintem megéri!

"És" igen, sok-sok szerencse! Nah ez az ami nincs! :D


23:44: Ugye remélem tudod, hogy a szépség mennyire relatív. :) Attól, hogy téged kispesten csúnyának tartanak, még Cegléden lehet, hogy imádnának. Hála az internetnek volt tapasztalatom ezt az anomáliát megfigyelnem. :)


90%: :D:D:D Nem baj, nem gáz, nagyon elvont példa volt, nem várom el igazából, hogy ilyenekről beszéljen velem egy NŐ. :D Csak érzékeltetni akartam, hogy nem az átlagos értelmi szintre gondolok. :) Bár... :)


23:53: Nem értelek, de férfi vagyok, szóval sör az alap, igazából takarítani se ártana! :D Utólag tessék hozzáképzelni a kérdésemhez, mindenki! :D


Akinek nem ment itt válasz>>>PÜ holnap. :)


Már fáradt vagyok, mindenesetre köszönöm a válaszokat...mindenkit felpontoztam. :)

2011. aug. 4. 00:05
 28/35 anonim ***** válasza:

Bár? Ezt meg én nem értem. Szavad ne feledd, de most nem leszek gép közelben hétfőig, ha addig kifejted, elolvasom - hétfőn.

90%.

2011. aug. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Jáj, nem hittem, hogy ilyen népszerű kérdés lesz. :D


23:55: Nem tudok mit hozzászólni, helyes! :D


23:56: "Meglepő,de egy lány,attól,hogy szeret bulizni,inni,dohányzik,hülye tróger." Yepp, ezt ki is akartam javítani, láttam páran félreértik. Én sem vagyok kisangyal. :D Az ész nem függ attól, hogy valaki rombolja magát, vagy mint említetted, tróger.

Tetszett nagyon az írásod többi része is egyébként, főleg az utolsó, holnap neked is Pü, legalább biztosra lesz egy ilyen netes ismerősöd. A netes az biztos. :D


00:01: Felét megihatod! :D Aztán amíg iszom a másik felét, hozhatod is a következőt! :):D Viva la férfiélet! :-D Huh, amúgy jó kérdés, igazából itt találhatsz vele kapcsolatos információkat, bár ez inkább a kutatás menetét mutatja be: [link]


szerk.: Közbe látom, hogy írtál. Írok tényleg majd PÜ-t akkor, konkrétan a Higgsről. :) A "Bár" pedig úgy értendő, hogy lehet nem vagy benne mélyen a témában, de ha érdekel egy nőt, már az is bőven boldoggá tesz, sőt talán izgat is, hogy én magyarázhatom el neki! :P Vicceltem! :D Várom majd akkor felbukkanásod(válaszod), remélem már felvilágosulva! :)

2011. aug. 4. 00:20
 30/35 A kérdező kommentje:

Juj, ez a vége nagyon huncut lett! :D Nem csajozni akarok, csak ismerkedni, nem félreérteni, lenni magyar! :D


Nah jóéjszakát! :)

2011. aug. 4. 00:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!