Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hova fajul a világ? Mit lehet...

Hova fajul a világ? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Én már semmit se értek...Ha nincs:drága telefonod,kerékpárod,autód,motorod,házad,ruháid,nem vagy cicababa,nem csücsöritesz minden képeden,mint egyes lányok,nem cigizel,iszol,drogozol,mert jó ember akarsz maradni,aki teli van álmokkal és meg is akarja valósitani őket,akkor már egy senki vagy???Másik dolog:ha valamire nagyon vágyol,azért miért kell a másikat kinevetni,lenézni?nekem minden vágyam,hogy egyszer kijussak Amerikába pár napra,erre mindig beszólnak:heh még angolul se tudsz,nem,hogy még kijuss oda,sose fogsz törődj bele....:( Barátnőimmel is összevesztem,mert ők csak bulizni szeretnének,meg pasizni amivel még szerintem várhatnának,de ők csak sajátjukat hajtják.Ilyenkor mit lehet tenni,mikor mindenki megvan hülyülve?Válaszokat előre is köszönöm!15/L
2011. aug. 6. 13:18
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Képzeld kicsi szivem,nem fáj,hogy ők pasiznak,csak már fárasztó azt hallgatni,hogy ki,hogy du*** meg őket bulikba,meg sose vagyunk együtt,mert ők állandóan csak elvannak,buliznak,na de mindegy...!
2011. aug. 6. 13:37
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, neked legalább van eszed.
2011. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"Képzeld kicsi szivem,nem fáj,hogy ők pasiznak,csak már fárasztó azt hallgatni,hogy ki,hogy du*** meg őket bulikba,meg sose vagyunk együtt,mert ők állandóan csak elvannak,buliznak,na de mindegy...!"


Az ilyenek nem barátok, szard le őket!

2011. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
a liberalizmus kezdi elérni a célját..
2011. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
hát...igazatok van,nem is barátok...régen azok voltak,még meg nem változtak :(
2011. aug. 6. 13:39
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Húgom is ennyi idős és neki is pont ez a baja :/ Ne foglalkozz velük, vannak normális lányok is! Ne hagyd, hogy befolyásoljanak, és ha nagyon szeretnéd biztosan ki fogsz jutni Amerikába :)
2011. aug. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%

Háát ez van.

Egyik osztálytársamnak(12 éves)az anyja szokta kiszúrni a száját,hogy legyen pc-je.(Na most kérdezem én: Ez normális dolog??)

Ezenkívül is van még jó pár ilyen osztálytársam.Jóformán nincs is barátnőm.(Najó egy kicsit eltúloztam,vannak még rendesek és mi négyen vagyunk a legjobb barátnők,de rajtuk kívül SENKI[!!]).

12/L


U.i.:Én is szoktam "pasizni".De amit én csinálok(szemezés,puszi(esetleg)),az nem teljesen hasonlítható ahhoz,hogy pl. beleülök az ölükbe és fogdosom őket-.-".

2011. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Jézus...az anyja csinál neki pc-t???hát azok se normálisak!
2011. aug. 6. 13:45
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem nagyon fajul, igazából ez még a szinten tartáshoz is kevés.
2011. aug. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

13:43 vagyok.

Igen,ott voltam,láttam.:D

2011. aug. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!