Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Voltál valaha kiközösítve az...

Voltál valaha kiközösítve az iskolában? Miért? Mit tettél az ügy érdekében?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Voltam.1 teljes évig.Próbáltam volna megbeszélni velük,oszt.fő is segített volna.3an fordultak ellenem.kb.1 hónapig próbálkoztam,hátha..,de semmi.Így hagytam,és mindennap úgy mentem be a suliba,h a tanárokon kívül senki más nem szolt hozzám!!Szó szerint!Vagyis ők nyomták a mindennapos mocskolódásukat,de én nem törődtem velük.

Az volt a szerencsém,h utolsó év volt

2011. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen. Az oka: nem voltam olyan, mint a többiek, és nem tudtam, hogyan legyek olyan. Nem voltak márkás cuccaim, kütyüjeim, amiért lenéztek, idővel szinte mindenbe belekötöttek - ha nem találtak semmit, akkor provokáltak (sosem hagyták abba, amíg nem sikerült kihozniuk a sodromból), és, persze a tanárok szemében is mindig én voltam a bűnbak. Tenni semmit sem tudtam ellene, mert egyszerűen nem volt kihez fordulnom, senki, még a szüleim se vettek komolyan. Összességében volt hat pokoli évem, és két kevésbé rossz. A poén, hogy a tanáraim a végére belátták, hogy én nem én voltam a hibás.

Csak úgy tudtam túllépni rajta, hogy az ország másik végébe költöztem, ahol senkit sem ismertem, és teljesen új életet kezdtem.

2011. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
fu megkell tanálni a fopicshát vagy a fo HVCS t és azal kell jobalenni és nyalni neki kb
2011. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Voltam, mert nem voltunk pénzesek, és mert anyám nem járt be nyalni a tanároknak (meg nem jópofizott a többi szülőkkel, akik imádták egymnást kibeszélni egymás háta mögött).

Aztán öten jó barátnők lettünk hatodik osztályban, és azóta is tartjuk a kapcsolatot. Akkor is hasonló volt a gondolkodásunk, ízlésünk, most is az.


21/L

2011. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A gimiben, elég félénk és fura voltam, a legtöbben akkor kezdtek el picsulni engem pedig nem érdekelt a külsőm. Gondolom ez volt mindennek a kezdőpontja, onnantól meg gáz volt jóban lenni velem, és divat volt cikizni. Utána megtaláltam a saját baráti köröm az osztályon belül, a többiekre meg tettem magasról,és a végére ők is kinőtték ezt.

Így utólag belátom, hogy egy idő után sokszor én sem megfelelően álltam a többikhez minden mindegy alapon, de teljesen őszintén akkor is úgy gondolom, hogy nagyon nem lett volna más a helyzet.

2011. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!