Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért olyan jó dolog a fiatalo...

Miért olyan jó dolog a fiatalok körében az alkohol és az ivászat?

Figyelt kérdés

Nem értem, miért jó az, amikor valaki talajrészegre issza le magát.Amikor buliban vagyok én is szoktam néha inni, de csak annyit, amennyitől pont jó hangulatom lesz, de gyakran ivás nélkül is nagyszerű a hangulatom.Nem értem, miért lett ennyire központ téma az alkohol.Mintha minden buli csak erről szólna..Nézegettem golyatáboros, meg bulis oldalakat, mindenhol azt látom, hogy huu, de jó lesz, megint semmire sem fogtok emlékezni.Meg ilyenek voltak irva, hogy: az alvás fölösleges, kivéve, ha alvás közben is tudsz inni.

Nem vagyok az alkohol ellenzője, mert tényleg feloldja a gátlásokat, de miért van ennyire nagy hangsuly az ivászaton??Mi abban a jó, hogy másnap semmire sem emlékszik, meg összehány mindent, a többit hadd ne soroljam..


2011. aug. 9. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert általában a nah még egyet elv van, aztán lesz belőle sok sok még egy. Tudni kell hol a határ. Sokan nem tudják.
2011. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A drogozásnál jobb. Majdnem minden fiatal átmegy ezen, mert akkor jó bulinak tartják, később kinövik.
2011. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem arról van szó szerintem az esetek nagy részében ,hogy taccsrészegre igya magát az ember , hanem a jó kedvig , addig ,hogy megmerje azokat a dolgokat tenni , amit nem biztos , hogy alkohol nélkül menne. Jó érzeni azt , hogy fiatalok vagyunk és bulizhatunk. Nagyon szeretek inni , de tényleg , főleg azért , mert akkor mindenen tudok nevetni. Ha csönd van azon , ha beszélnek valamiről azon és ezt ,hogy szeretek inni úgy mondom , hogy 4,6 os tanuló vagyok és életemben egyszer hánytam piától akkor is csak azért , mert nem ettem előtte. Azt én is ellenzem , hogy 12-13 évesek az utcán hemperegjenek , de szerintem ez magától értetődő , de szerintem addig nincs baj , ameddig az adott fiatal nem hányja össze magát minden héten. Meg szerintem most a nyár miatt is nagyobb ezen a hangsúly. Nem kell semmit csinálni , bulizhatunk és tehetjük a dolgunkat szabadon.
2011. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én soha nem tartottam ezt jó dolognak.Én is gyakran voltam spicces állapotban, énekelgettem, röhögcséltem stb, de van különbség eközött( ami tényleg tud vicces lenni)és aközött, hogy összevissza széthánynak mindent, majd (jobbesetben) befordulnak egy sarokba,rosszabbesetben meg kötözködnek, balhéznak, randaliroznak.. És másnap semmi emlék nem marad az egészből, csak egy nagy képszakadás.
2011. aug. 9. 18:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert sajnos az emberek letöbbje gyáva és a szomszédnak másoknak él,nem önmaga,és piásan önmaga lehet és végre kicsit megteheti amihez józanul gyáva.
2011. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Bemásolok néhány dolgot:



Ivással kezdeni a szeptembert is? Ajjajj.

--

Készítsd a kis májadat! Ez után minden heted ivással fog kezdődni és befejeződni...:))

--

akkor ezt meg is beszéltük :) akkor azt hiszem nyár után is vizet csak fogmosás-fürdéskor fogok látni...


Ez mire jó? nem értem mi annyira jo ebben, komolyan nemm érte..

2011. aug. 9. 18:23
 7/8 ava87 ***** válasza:
De hát amiket te bemásoltál, az egyértelműen túlzás :) Nyilván poénnak szánják, viccből túlozzák el a dolgot.
2011. aug. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, sajnos ez nem vicc. Szerintem is szánalmas, aki ennyire bele van zsongva az alkoholba.
2011. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!