Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tudom kifejezni magam?

Miért nem tudom kifejezni magam?

Figyelt kérdés
Nem tudom kifejezni magam szóban. Ha megszólalok, mindig nagyon butának tűnök. Legalábbis úgy érzem. Nem azt mondom, amit valójában mondani akarok, hanem sokkal egyszerűbb, butább szavakat használok. Ez miért van szerintetek? Elég elkeserítő, mert amúgy egy intelligens, kedves ember vagyok, de a külvilág ezt ritkán tapasztalja meg. Csak azokkal az emberekkel vagyok olyan amilyen valójában vagyok, akiket már régóta ismerek :(
2011. aug. 10. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Olvass sokat, hogy szituaciokban meg legyen a megfelelo szokincsed. Amugy a kommunikacio az egyfajta muveszet is. Legyel sokat emberek kozott, figyeld hogy csevegnek egymassal. A jo humorerzek is segit.
2011. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!