Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapos a kislányom és a...

Egy hónapos a kislányom és a puncija még mindig fehér "belül"a kórházban azt mondták hogy csak néha töröljük meg pelenkázáskor! De nem kellene már teljesen tisztának lennie? Bocs ha hülyén hangzik de máshogy nem tudom kifejezni magam!

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk is. Kiváncsi vagyok a válaszra, mert az orvos csak azt mondta, hogy kitisztul. De hiába törölgetem, az a fehér ott marad.
2011. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Semmit nem kell törölgetni! Türelem.


Két kislány anyukája

2011. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy kis kamillát próbáltatok már? A babáknak nincsen még kifejlett hüvelyflórájuk vagy rendes folyásuk amik segítenék az öntisztulást. Olykor rá kell segíteni.
2011. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a gyerekorvos, hogy ne nyúljak bele.
2011. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor várok tovább!25-én kell mennünk újra a gyerekorvoshoz és akkor újra rákérdezek!
2011. júl. 14. 21:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia, kitisztult, de őszintén szólva én törölgettem óvatosan. A kórház szerint nem kell, a védőnőm ijesztgetett mindenféle gyulladással, így hát fürdéskor ott is finoman kimostam neki. Most múlt két hós és már szép tiszta belülről, de már egy hónapja ilyen. Egy fiú után most egy kislány anyukája is...
2011. júl. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Két lányom van. Én fürdésnél és törölközésnél is mindíg kimostam és kitörölgettem .Ez ilyen újmódi hülyeség hogy hagyják ott büdösödni a trutyit. És ha a kaki megy bele? Azt sem törlitek ki?
2011. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is kitöröltem, óvatosan.

Eleve gyakran belement a kaki, azt nem hagyhatom ott!!

2011. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Óvatosan töröld ki neki.
2011. júl. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is 1hónapos a lányom és éppen a héten voltam tanácsadáson vele és a doktornő jól leszidott, hogy miért nincs kitörölve a puncija és hogy majd húgyúti fertőzést kap. Azért nem törölgettem nagyon,mert a védőnő, vagy éppen a dokinő mondta az elején, hogy nem szabad. Na most akkor mi a jó??? Azóta kitörölgettem neki popsitörlővel, meg fürdésnél is kimostam. Jobban néz így ki egyébként, mert számomra sem volt normális, hogy 'trutyis' volt. Na de ŐK mondták, hogy nem szabad.
2011. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!