Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szeretném magam kifejezni mit...

Szeretném magam kifejezni mit tegyek?

Figyelt kérdés
ugy értem hatalmas késztetést érzek hogy csináljak valamit...valami művészit....tanács?
2011. márc. 13. 01:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát csinálj. Mi tart vissza?
2011. márc. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát a hó már elolvadt... de majd jövőre szobrászkodhatsz :)
2011. márc. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kezd el írni! Írhatod azt is, ami veled történt, amit érzel, vagy kitalált történeteket is.
2011. márc. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ugyanebben szenvedek. :D

Égek a vágytól, de semmi ötlet. :D Én írnék, azt szeretek, de most üres a fejem.

2011. márc. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj, inkább rajzolj! Az íráshoz ismerni kell az írásjeleket, pl. a vesszőt.
2011. márc. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TheAnonymus11. ***** válasza:

A kifejezés egyik legjobb módja a festés.Könnyebb,a színek árnyalatával,motívumokkal kifejezned magad,mintha írnál,de több módját ki kellene próbáld,azt tanácsolom.

SOK SIKERT

2011. márc. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nemezelj,fűzz gyöngyállatkákat,horgolj,köss,szobrászkodj,agyagozz,önts gipszet,csomózz karkötőket,süss,főzz,fess,rajzolj,photoshopolj,készíts weboldalt,filmezz,fotózz,feliratozz filmeket,menj be egy kreatív-hobby boltba és nézz szét,kérj tanácsot...ennyi jut eszembe így hirtelen...
2011. márc. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 habibi ***** válasza:
én is ezzel a gonddal küzdöttem, de elkezdtem: rajzolni, festeni, költeni,hímezni, könyvet kötni, kézműveskedni, nyelveket tanulni, ékszereket készíteni, kialakítottam magamnak egy stílust, és gondolkodom a táncon is
2011. márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
zene? írj egy dalt.:) nem könnyű, de ha hatalmas késztetést érzel valószínűleg menni fog.:D vagy tényleg, amiket az előttem szólók mondtak. ha nem tudod szavakba önteni a gondolataidat, akkor festés, rajzolás. stb.
2011. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!