Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért pontoznak le állandóan?

Miért pontoznak le állandóan?

Figyelt kérdés

Pár héttel ezelőtt suhantam a 90%-ban jól válaszol rangra. 85%-on voltam. Általában a kultúra és művészetek kategóriában szoktam válaszolni, véleményeket és tanácsokat írok. Legtöbbet rajzokhoz. Finom, és lelkesítő beszédet is írok, elnézést is kérek ha valamivel megbántottam. És külön odaírom,hogy én csak segíteni szeretnék.

Nemrég,úgy egy hete kb. lepontoztak, és lementem 79%-ra. :S és ez egyre alacsonyabb napról napra. Ki volt az a jóindulatú köcs*g, aki előszeretettel pontozgat lefele??? Mindenki azzal integet,hogy még tanonc vagyok és ne szóljak bele egy 13 éves rajzába "-.-


Íme, amikre válaszolgatok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__muveszete..


itt a 6. válaszoló voltam,innen kezdődtek a problémák. :P


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__muveszete..

2.-oldalon a 4. válaszadó vagyok


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__muveszete..


4.válaszadó


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__muveszete..


2.oldal első válaszadó



kérdéseim lényegtelenek,úgy gondolom.


2011. aug. 23. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
túl hosszúak amit írsz :D am elmehetnél kritikusnak azokat sokan nem csipázzák.
2011. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

azért mert őszinte vagy... az emberek már csak ilyenek, de sztem ne foglalkozz velük. engem 92%-ról pontoztak le 78-ra.

14/L

2011. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, engem is folyton lepontoznak. Általában a jog vagy nyelvek kategóriában válaszolok a kérdésekre, mindig segíteni szoktam, nem leszólni másokat.

Már rájöttem, hogy ha nem tetszik a válasz (főleg a jogi), akkor lepontoznak. Mintha én írnám a törvényeket. :P

De hát ilyenek az emberek, csak azt hallják meg, amit akarnak.

2011. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Megmondom a véleményemet, amit gondolok az adott témában, és fikarcnyit sem érdekel a lepontozás. Te se foglalkozz ezzel szerintem. Sok ember van itt lepontozva, akiknek értelmes, intelligens hozzászólásaik vannak.
2011. aug. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

amúgy igen, én is csak a 70 % -osoknak jobban hiszek mint amúgy xdd


a legdurvább az,hogy én csak segíteni akarok, és jön a leaszás, hogy osztom az észt! Meg hogy nem értek hozzá... omg. Leírtam a tapasztalataim, leírtam mit mondtak nekem a tanárok, leírtam amit egyébként is be kellett magolnom, hogy tudjak valamit kiértékelni, erre jön a válasz h te még kicsi tanonc vagy.

2011. aug. 23. 12:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ért egyet valaki azzal,amit írtál.Én egyszer 86%-ról mentem le 58%-ra.
2011. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De amúgy nekem tetszenek az írásaid.
2011. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ezt csinálják. Jól megfontolt, hiteles szakmai válaszokat adok (naponta többet is), mégis egyre lejjebb vagyok. Szerintem ez azért is lehet, mert egy konkrét dologra irányuló kérdés csak az adott kérdezőnek fontos, max. ő pontozza. Ha pedig valaki tudatosan megosztó vagy provokatív kérdést tesz fel, ott garantálható, hogy röpködni fognak a fel- és lepontozások.
2011. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudom, h osregi kerdes, de nem tudtam elmenni mellette.

Kerdezo, hatalmas fazon lehetsz.

A "Fimom es lelkesito beszedet is irok..." resznel meg csak teleszajjal rohogtem, de a "ki volt az a joindulatu kocsognel mar sirtam. :)

Kesz.

2014. ápr. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!