Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Honnan tudhatom, hogy ki...

Honnan tudhatom, hogy ki melyik válaszomnál pontoznak le, vagy fel?

Figyelt kérdés
Próbálok mindig helyesn válaszolni, őszinte vagyok és 61%-os vagyok.
2011. aug. 22. 23:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%
pontosz?
2011. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Legjobb tudomásom szerint nem tudod megnézni sehol. Nem érdemes a pontozásokkal foglalkozni, rengeteg olyan kérdésnl is lepontoznak embereket, ami pont véleményre, kedvencre kérdez rá. Vitatkozni persze nem tudnak, de nem az a véleményük, nekik nem tetszik, ott a piros kéz, ezzel kifejezik.... pl.: volt egy kérdés, mi a kedvenc női keresztneved. Leírtam a sajátomat, egy tök hétköznapi, nem kirívó, elegáns női név, de a válaszom csak 30 egynéhány %-ban hasznos... ne foglalkozz vele.
2011. aug. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Én is napról napra kevesebb vagyok,mindig megy lejjebb,föl meg szinte soha.Előző válaszolónak igaza van,Én már röhögök csak rajta,nem régen pld.azért pontoztak le nullára,mert a kedven ételemhez a halászlét írtam.Máig nem értem miért.Meg amikor kérdeznek egy névről hogy tetszik e vagy sem,és akkor is lepontoznak mindig,bármit írsz.Ha őszinte vagy azért,ha meg valami furát írsz,ami nem hétköznapi,akkor meg rögtön írják hogy kamu,meg hogy csúsztatsz,és már le is vagy pontozva.Sokszor írigységből is lepontoznak,ezen az oldalon nem szabad olyat írni,hogy boldog vagy,jó körülményke között élsz,van normális munkahelyed,van egy lakásod,esetleg még autód is,mert azért megint csak lepontoznak,leócsárolnak,alpári módon lehordanak,és rögtön szánalmasnak hívnak.
2011. aug. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
Aki már a kérdést sem tudja nyelvtanilag helyesen feltenni azt mindig lepontoszom..
2011. aug. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Nyugi, itt ez megy..Ráadásul annyi agresszív,öntelt ember van itt hogy az valami katasztrófa, elég idegesítő hogy felteszel egy kérdést, vagy válaszolsz és szó szerint le idiótáznak, vagy lehülyéznek.
2011. aug. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2011. aug. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Kedves Digo!

Megkérdezhetem, hogy te akkor hogy tetted volna fel ezt a kérdést? Nagyon kiváncsi vagyok:)

2011. aug. 23. 09:38
 8/17 anonim ***** válasza:
Pontosz helyett pontoz-t írtam volna, mint ahogy már kijavították.
2011. aug. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Digo, remélem tudod, hogy a pontosz nem nyelvhelyességi hiba, a nyelvhelyesség a fogalmazás kuszaságát jelenti... még csak helyesírási hibának sem nevezném, mivel a kérdező valószínűleg tudja, hogy az nem pontosz, ezért ez csak egyszerű elírás. Dolgozatban persze jár érte pontlevonás, mert hiba, na de nem nyelvhelyességi.
2011. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Miért, ki irta, hogy "pontosz"? Én nem ezt irtam:)
2011. aug. 23. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!