Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem pontoznak fel?

Miért nem pontoznak fel?

Figyelt kérdés
annyira utálom már hogy sok lustának keresgélek googleban utánanézek a kérdésének nagy nehezen érthetőre fogalmazom elküldöm neki és arra nem képes hogy nyomjon egy kezet :O 2 hónapja legalább 70 választ írtam és még a köszi is ritka helyen jött bezzeg mikor leírom a véleményem és nem tetszik neki már pontoz lefele :SSS (tisztelet a kivételnek) saját kérdésemen első dolgom hogy az értelmes válaszokat felpontozom
2011. aug. 9. 22:54
 1/7 anonim válasza:
44%
negativitást kibírják fejezni minden féle módon de arra képtelenek hogy elismerjék más munkáját...
2011. aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja ...
2011. aug. 9. 23:20
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
pont így vagyok én is...
2011. aug. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
De csak a kérdező nem tud téged fel ponzozni,ahhoz kell még vagy 3 ember.
2011. aug. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
pontozni
2011. aug. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így van. Nem tudsz mit tenni ez ellen. :)
2011. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vannak ennél rosszabb és nehezebb dolgok is az életben. miért pont ezen agyalsz? igazán nem érdemes szerintem. tudom rosszul esik és igazságtalannak tartod az emberi taplóságot, mint például,h nem köszönik meg a jól megfogalmazott,segítőkész válaszod. de,ha ilyen dolgokon örjöngsz az csak az életedet teszi keserűbbé. adok egy tanácsot.. ne a neten lógj.. inkább boldogítsd a kevésbé virtuális világot.:D
2011. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!