Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az őszinte ember = nyers,...

Az őszinte ember = nyers, bunkó, pokróc, durva?

Figyelt kérdés

Miért van az, ha valaki őszintén meg meri mondani a véleményét és fel meri vállalni azt (és saját magát is)

akkor az - bunkó, durva, flegma, nyers, pokróc, paraszt, faragatlan, gyökér...stb.


Nekem már nincs kedvem fölösleges köröket futni az emberekkel (azért vannak kivételek) és ezért őszintén elmondom a problémám, gondolatom. Ebből az következik, hogy a fentebb felsoroltak minimum egyike vagyok.


Miért olyan nehéz az ilyen embert elfogadni?

És ha találkozik 2 ilyen ember, akkor az egyik, miért mondja azt, hogy nem hasonlítanak?


2011. aug. 11. 17:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Fájni fog az igazság, de sajnálom elkel mondanom, mind ezt csak képzelitek magatokról!
2011. aug. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

az őszinteség nem zárja ki a tapintatlanságot


vannak akik nem tudják elfogadni az igazságot, van akiknek te nem tudod tálalni megfelelően.


attól hogy 2 ember őszintének vallja magát, lehet ebben hasonló, de másban különböző

2011. aug. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős.

Én valahogy jól egyensúlyozok a "durva, flegma, nyers" és a kedves között. Komolyan mindkettőt mondják rám, pedig ellentétes tulajdonságok.

Alapjában véve, először általában kedvesen állok az emberekhez, viszont ha velem bunkók, illetve ha idegesítenek, tény hogy nagyon nyers tudok lenni akárkivel.


Kétféle ember van. Az egyik az, aki az igazat akarja hallani, és van a másik aki nem tudja elfogadni. A másodiknak arra van szüksége, hogy megmaradjon a kis világánál, amit hisz, hogy az úgy van. Pl az orvosok a halálos betegeknél -egy pszichológus mondta ezt-, hogy egy idő után tudni fogják, hogy kinek mondhatják a szemébe pontosan meg, meddig fognak élni, és ki az aki jobb ha nem, aki nem tudja ezt így elfogadni és nem akarja megtudni csak körvonalakban.


Egy másik pszichológiai tény, hogy a társasági hazudozók MINDIG népszerűbbek, mint az őszintébb emberek. Ez is azt mutatja, hogy az emberek kevésbé szeretik az őszinteséget, és inkább a megerősítést.

2011. aug. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
ma 00:01-es Nő vagy és ennyi. ;)
2011. aug. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
"Mondj igazat és betörik a fejed."
2011. aug. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=-8JPC2KUzoA&feature=related


Viszont ő hülye és én vagyok az őszinte. Ő csak tévedésben él. Remélem nem hazudik csak téved!

2011. aug. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"00:01-es Nő vagy és ennyi."


Nem kell Einsteinnek lenni ezt kitalálni, de ez mi: "nő vagy és ennyi." -He??


Találkoztál te már nőkkel?

Mert ha 2-nél többel igen, akkor tudnád milyen kétszínűek is tudnak lenni.. Tudod, mikor a szemedbe dicsérnek, meg nyaliznak, a hátad mögött meg másnak mást mondanak.

Azok is nők. Csak mondom. ;)

2011. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én ezt írtam: "Nő vagy és ennyi. ;)"

És nem ezt: "Nő vagy és ennyi."


A rád kacsintás meg ugye elismerés.


És nem láttad, mert mondat elején volt, az hogy azt írtam Nő vagy. ->N<-ő

2011. aug. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Albert Einsteint 184IQ, és én tényleg nem vagyok igaz zseni 134IQ. ;)
2011. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Jaa, így most már értem. Ez esetben én kérek elnézést! :)
2011. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!