Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kell barátkozni?

Hogyan kell barátkozni?

Figyelt kérdés

Sokáig el voltam telve magamtól milyen okos vagyok mondjuk most is ezt gondolom csak nem szeretném ha ezen csorba nem esne. Sok mindent tudok és ezt nem az egóm mutogatásaképp mondom hanem most mikor ismerkedni kéne rájöttem minden megy csak ez nem. Akármiről lehet velem beszélni a Dózsa Györgytől a fullerén molekuláig mindenről. Csak ez nem megy. Ha lehet kulturált válaszokat kérnék, mert szerintem kulturáltan fogalmaztam. Viszont ez nem azt jelenti, hogy nem lehet írni negatív kritikát, mert tudom, hogy hülye vagyok de nem mennek az ilyen dolgok. És aki segít annak nagyon megköszönöm, mert fontos lenne még ma szóval, aki holnap írna az már nem érdekel. Még annyi, hogy tudom, hogy éssel nem kezdünk mondatot de fáj a fejem és nem volt kedvem máshogy megfogalmazni.

Aki már válaszol annak előre megköszönöm.


2011. aug. 16. 16:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyszerű :)))

Úgy látom,tényleg nagy az egód,de ez nem feltétlenül baj,csak arra figyelj,hogy mindig hagyj teret a másiknak.

Ne egyből a spanyol rendhagyó igékkel és a biodiverzitással kezdj:)

Hagyd,hogy beszéljen magáról,kérdezz és hallgasd meg a véleményét a másik félnek is.És tudom én is,hogy éssel nem kezdünk mondatot,de mosolyogj sokat.Számomra ezek a dolgok,amik fontosak,egy mosolygós és kedves emberrel,aki még figyel is arra,amit mondok,szívesen barátkozok.Kérdezz,hallgass,mosolyogj,mutasd meg,hogy sokszínű vagy és érdekel a másik személyiség és véleménye.

Persze ez attól is függ,kivel akarsz,gondolom érted,ugye,hogy ez nem mindegyik embercsoportnál működik:D

2011. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Esetleg gólyatáborba mész???

Akkor könnyebb helyzetben vagy,mert veled közel azonos szellemi szintű emberekkel leszel.Vigyél csokit vagy sütit és kínálj körbe mindenkit,a közös kaja pia is közelebb hozza a társaságot:)

És amit már írtam,szólj hozzá mindenhez,de ne okoskodj,csak finoman.Igyekezz mindenkivel váltani néhány szót,hogy felmérd ki szimpatikus leginkább.Aztán vele lehet továbbmenni.

Én nem voltam gt-ban,de az első napon megtaláltam a csoporttársakkal a hangok.Második délután már együtt sétáltunk meg ültünk a Tisza parton:)

2011. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ha a középiskolai összeismerkedést annak nevezzük akkor igen odamegyek bár inkább csibetábor.
2011. aug. 16. 17:02
 4/21 anonim ***** válasza:

Ugyanaz,csak a tiéd még szexmentes.Reméljük:))))

Ne izgulj,tök jó lesz.Nem lesz harminc ember a barátod,de kettőt minimum találsz,akivel jól ki fogsz jönni.Ügyes leszel,ne aggódj!

2011. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Jó lenne de inkább gondolok rosszra és akkor nem csalódhatok
2011. aug. 16. 17:16
 6/21 anonim ***** válasza:

Még véletlenül se gondolj rosszra!Ugye nem akarod,hogy megvalósuljon?

Arra gondolj,amit szeretnél,hogy valóra váljon.Aki csalódásra számít,csalódást is kap!


Nem értem hová ez a hiszti!Okos vagy,van önbizalmad,és azt sem hiszem,hogy csúnyácska lennél.

Új közösség,új emberek,még ha régen zárkózott is voltál,erről nem tud senki.

Holnap úgy indíthatsz,mint okos,tehetséges,céltudatos,kedves,barátságos gimnazista!

Nehogymár most fogyjon el az a gondosan felépített egó!

Ha a holnap nem is legfényesebben sikerül,még mindig lesz laza négy éved barátokat szerezni.


És gondold végig,hogyan jellemeznéd magad néhány mondatban,erre biztosan sor kerül majd.

Nekem is leírhatod!:)

2011. aug. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
értem de azt is le lehet hogy min változtassak ne azt hogy mi a jó
2011. aug. 16. 17:40
 8/21 anonim ***** válasza:

Hogy micsoda?Kicsit érthetetlen ez most:)

Min kell változtatni?

2011. aug. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hátha valami nem megy azon akkor változtatni kell mertha valami nem megy akkor valaki valamit rosszul csinál
2011. aug. 16. 18:09
 10/21 anonim ***** válasza:

Aha.Értem.

Akkor változtass ezen a beszűkült szemléletmódon.És ha valaki kedves próbál lenni és segíteni akar,mondd,hogy köszönöm:)

Mi az,ami nem megy,amin változtatni kell?

2011. aug. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!