Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen "hülyeségeket" szoktál...

Milyen "hülyeségeket" szoktál csinálni, mikor egyedül vagy a szobádban?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, mikor olyat csinálsz, hogy nem szeretnéd, hogy szüleid/tesóid (vagy hát bárki) rád nyitnának közben :D Meg nem olyanra gondolok, hogy masztizás, hanem ilyen "kis hülyeségekre" :D Pl én énekelni szoktam a dalokat és közben a távirányító van a kezemben, mintha mikrofon lenne :D Vagy a tükör előtt bugyiban úgy táncolok, mintha valami bombázó lennék (de közbe nagyon nem vagyok az:D:D) vagy például eljátszom, hogy valaki behúzott nekem egy akkorát, hogy hasra esek, utána meg szenvedő arccal vonaglok a földön :DDDDD Ti milyen hülyeségeket szoktatok csinálni? (Persze ennél light-osabbakra számítok, mások nem ilyen hülyék, mint én, tudom :D)
2011. ápr. 15. 21:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Bányászkodok :D
2011. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
én úgy vonulok végig a szobámba mintha egy modell lennék,éneklek,táncolok.:D
2011. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

aktfotókat készítek magamról egy szál semmiben :D hátha lesz egy olyan amire azt mondom hogy na evvel meglepem a párom évfordulónkon :D

vagy táncolok krumpra vagy bármire amire nem is tudok :D

beöltözök idétlenül vagy járkálok a 10 centis magassarkúmba

ilyeneket

amúgy jópofa kérdés :D

20L

2011. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
100%
én a seggszőrömet szoktam kitépkedni,és utána kis stadiont építek belőle,amibe a szekrények tetejéről összeszedett porcicákkal szoktam gombfocizni
2011. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Már azt hittem az éneklős dologgal egyedül vagyok. :) Még táncolni szoktam,pedig nem tudok.
2011. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Én néha takarítás közben ha szól a rádió,táncolok egyet a seprűvel:)vagy bugyiban meg melltartóban táncolok,meg vonaglok mint egy vérbeli sztriptíztáncosnő.Elég idiótán nézhetek ki egyébként:D Van hogy beállok a tükör elé,és mintha ketten lennénk,elkezdek beszélgetni magammal(nem vagyok skizofrén) Néha énekelek,meg hülye hangokat adok ki.

Hát most így ennyi jutott az eszembe:)

2011. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
hmm, nálam különbség annyi hogy fújos (dove)dezodorba éneklek :D
2011. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
masztizok, vonaglok zenére a tükör előtt, meztelen fotókat készítek
2011. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem ezzel egyedül vagyok!!!:D Én úgy teszek, mintha én énekelném a számot és koncerten lennék vagy a klipben énekelném, és így táncolok, meg tátogok, a távirányító a mikrofon:D Meg néha mondom, hogy "kezeket a magasba", vagy "put your hands up" :D
2011. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az a ciki,amikor megakad a zene,de én énekelem tovább fenhangon xd xd xd
2011. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!