Szeretsz magyar lenni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 15:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó, te igazi sötét turbómagyar vagy :D

Aki nem szeret itt élni, az rossz erkölcsű ?:D

Te nagyon okos, aki itt él, ugyanúgy adózik, mint te, mitől lenne már nemzetromboló, te idióta ?:D azért mert el akar menni ? Majd te fogod megmondani,h kinek kell elköltözni, mi ? Te jó ég, ennyi ésszel hogy egyáltalán közlekedni, sétálni, meg beszélni ? hülyegyerek:D

2011. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
21%
hogy tudsz*
2011. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
60%

Antimagyar alatt az olyanokat értem, mint te, akik mocskolódnak és a nyugatról álmodoznak, de gyávák lépni.


Olyan, hogy ,,turbómagyar" nem létezik. Ha valaki szereti a hazáját és tesz érte, azt nem leszólni kéne, hanem megbecsülni.


Továbbá ilyen primitív vitába nem megyek bele, tehát én itt befejeztem. Ha kicsit művelődtél, agyilag és erkölcsileg fejlődtél, akkor visszatérhetünk a témára.

2011. aug. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
34%

"Antimagyar alatt az olyanokat értem, mint te, akik mocskolódnak és a nyugatról álmodoznak, de gyávák lépni.


Olyan, hogy ,,turbómagyar" nem létezik. Ha valaki szereti a hazáját és tesz érte, azt nem leszólni kéne, hanem megbecsülni.


Továbbá ilyen primitív vitába nem megyek bele, tehát én itt befejeztem.


Hol mocskolódtam ?:) Olyan nincs,h turbómagyar, de antimagyar van ugye ?:) szép öngól.


"Ha kicsit művelődtél, agyilag és erkölcsileg fejlődtél, akkor visszatérhetünk a témára."


Köszönöm, majd igyekszem művelődni :) Egyébként olvasd már vissza ezt a mondatodat, vhogy nincs értelme. Azt hiszem, feltételes módban akartál írni, csak nem sikerült:) De elnézést,h szólok, "művelt" barátom :D

Persze hogy nem szállsz vitába, ott érvelni is kéne.Egyszerűbb mindennek elhordani, aztán elköszönni.

2011. aug. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szeretek.


És ez nem arról szól hogy keresek-e annyit mint mások pár száz kilométerrel arrébb, vagy hogy mennyire elfogadó a társadalom a normálistól eltérő ízlésű, beállítottságú stb. emberekkel szemben.

2011. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

17:34

El lehet menni külföldre, és abban alapjában véve nincs is semmi rossz. Attól még, hogy külföldre megy valaki szerintem még lehet hazaszerető (és ezt ne keverd össze a nacionalizmussal) vagy ha nem is az, magánügy

De itt maradni, és állandóan szidni Magyarországot, az semmire sem jó. Se neki, (mert minek él egy olyan országban, amit nem szeret), se nekünk. Abszurd, de rengeteg ilyen van.

Az előtted szóló szerintem pont erről beszélt, nem arról, hogy megakarja mondani, ki költözzön el, meg ki a rossz erkölcsű.

2011. aug. 21. 22:00
 17/20 anonim ***** válasza:
68%
Szeretek. Nekünk magyaroknak van mire büszkének lennünk nem úgy mint a környező országoknak vagy a nyugatnak. A magyar kultúra és a magyar nemzet jóval felettük áll. Nem véletlen hogy a mi hazánkat akarják tönkre tenni már évszázadok óta és mostanra talán már sikerült is ahogy a válaszokat nézem.
2011. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 bitangbigtank ***** válasza:
Akik elakarnak menni külföldre, és ott akarják leélni az életüket, nem gondolják hogy hátrányosak? végülis cska egy rohadt bevándorló, és nem hiszem hogy valaha is ugyan olyan értékű lesz mint az adott ország polgára
2011. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem.A helyzet egyre csak romlik az országban,alig várom,hogy kimehessek külfödlre.
2011. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Persze! Hiszen Nacionalista is vagyok!
ápr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!