Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért képtelenek a válaszolók...

Miért képtelenek a válaszolók a kérdésre válaszolni?

Figyelt kérdés

sok kérdést tettem már fel, de alig van valaki, aki hasznos, értelmes választ tud adni, mindig félrebeszélnek, sértegetnek, kötekednek az emberek, vagy nem tudnak egyszerű mondatokat értelmezni


én próbálkozni szoktam hasznos válasz adásával, először a kérdésre válaszolok, és ha van mellékszál, akkor arra is reagálok esetleg. de miért kell szétoffolni mindent?


2011. szept. 25. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert pl. rosszul teszed fel a kérdést.
2011. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pontosan tudom miről beszélsz! Legtöbbször nem a kérdéssel van a baj (bár ez is előfordulhat), hanem valaki magára veszi, vagy mások a nézetei stb és mindjárt olyanokat irkál, hogy még OFF-nak is sok... Egyszerűen csak itt akarja levezetni az agresszivitását , az élete valószínűleg egy rakás sz@r, biztos senki máshoz nem tud beszélni, ezért áll le itt vitatkozni anonym.
2011. szept. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én is csak valami ilyet tudok sejteni, mert egyszerűen mindig kitérnek a válaszok elől, ezek szerint maguk is tudják, hogy hülyeséget beszélnek, és elterelik teljesen más irányba a kérdést. ha valaki politikai kérdést tesz fel, mindig zsidózásba meg kertészákosozásba fullad az egész, ha egészségügyi kérdés, akkor a dohányosok megmagyarázzák, hogy különben is az autók is károsak, ha valaki öngyilkos akar lenni, akkor mindenki a tvt hibáztatja, meg az emokat, és nyomorékozza az illetőt, mintha nem lenne elég baja így is. egyszerűen nem akarom elhinni hogy ennyire ostobák az emberek
2011. szept. 25. 17:38
 4/11 anonim ***** válasza:

Azért ennyire nem súlyos a itt a helyzet. Én úgy látom, a többség azért a kérdésre felel. Az értelmes válaszokra kell adni, a többit lehurrogni vagy egyszerűen átlépni rajtuk.

Menj fel bármelyik másik honlapra, fórumra. Pl. a Tékozló Homárra, BKV figyelőre, Blikkre, stb. Szoktam ezeket olvasgatni, többek közt, na, ott aztán megy az oltogatás, bunkóskodás a hozzászólók részéről. Hidd el, találkoztam sokkal rosszabbakkal, mint a itt.

A GYK-n olykor némelyik kérdező is megér egy misét. Van, aki egyszerűen feleslegeset és butaságot kérdez. Meg olyan is van, akinek tökmindegy, mit válaszolunk, megsértődik, belénk köt, okoskodik. Találkoztam már ilyennel. Feltett egy kérdést, és bármit válaszolt az ember, mindenki hülye volt nála, csak ő volt az okos. Az ilyen egyértelműen csak veszekedni akar. De le is oltottam rendesen.

2011. szept. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"le is oltottam rendesen"

ez pont úgy hangzott, mint mikor egy kötekető ember megmagyarázza, miért köt másokba

köszönöm, már értem a másik oldalt: ha valakinek nem tetszik a kérdése, leoltod


csakhogy vannak emberek, akik nem érzik ennek a szükségességét, hanem képesek érvelni és segíteni másokon. szerintem gondolkozz el, mennyire jó alapokon áll az indoklásod

2011. szept. 26. 10:03
 6/11 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 19:25-ös vagyok.

Már Uram, bocsáss meg, de ha valakinek normálisan válaszolok, és az bunkón reagál, lehülyéz, azt miért kéne eltűrnöm? Ahogy te nem viseled el, úgy én sem.

Amúgy nem vagyok egy ész nélkül kötekedő típus, ahogy te hiszed. De látom, téged csak egyetlen mondatom fogott meg, miszerint "leoltottam" egy velem kekeckedőt. A többi felett szépen átsiklottál.

2011. szept. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyit, hogy igen, igyekszem segítőkész válaszokat adni, ha arról van szó, de tudom, ezt úgyse hiszed el...
2011. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ajánlom, kissé nézzél szét magadban, mielőtt másokat minősítesz.
2011. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

11:40

nem arról van szó, hogy el kellene tűrnöd, igaz én magamra sem veszem, hanem egyszerűen nincs értelme, olyan mintha sétálnál az utcában, és minden kutyának visszaugatnál ami rád ugat.

tehát te magad alacsonyodsz le a szintjükre.

engem pedig hagyj ki az általánosításaidból - az, hogy felteszek egy ilyen kérdést, nem jelenti azt, hogy szükségesnek is érzem a hülyeségre való reagálást, főleg nem oltogatást.

remélem érthető


és igen, itt kezded a kötekedést, a cáfolási szándékod pont hogy alátámasztotta a sejtésem.


11:44

+1 kötekedés. ha jobban tudod, mit gondolok, mint én magam, akkor minek válaszolsz?

ezek után választ nem várok, mert én nem foglalkozok az ilyesmivel, nem is élvezem a kötekedést


12:46

megvolt, helyzet változatlan. és most?

2011. szept. 27. 13:02
 10/11 anonim ***** válasza:

11:40-es vagyok.

Én leírtam amit gondolok a témáról. Feltetted a kérdést, válaszoltam. Úgy vélem, normálisan reagáltam. Te voltál az, aki lovagoltál egyetlen mondatomon. Egyből következtetéseket vontál le rólam. Akkor most ki is kötekedett, hm?

Szoktam vitatkozni, de csak intelligens emberekkel. Te nem vagy az, most már látom, és igazoltad a fent leírt állításaimat.

Búcsúzom,e témából kiszálltam.

2011. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!