Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért hallok ilyen hangokat?...

Miért hallok ilyen hangokat? A szellemekben eddig nem nagyon hittem de mostmár kezdek parázni o. O

Figyelt kérdés

most épp egyedül vagyok itthon és olyan hangokat hallok,mintha valaki járkálna odalent.

de ez SEMMI ahoz képest ami délelőtt volt,komolyan itt ülök a gépnél,és egyszer csak hallottam hogy valaki kinyitotta vagy bezárta tesóm szobájának az ajtajával

és nincs és nem is volt nyitva egyik ablak sem

meg amikor odalent vagyok a földszinten,amikor hirtelen odanézek a terasz ajtóra,ilyen sötét alakokat látok meg olyan mintha valaki mászkálna a kertünkben :s

meg ez is olyan durva már,hogy a konyhából olyan hangok jönnek mint amikor valaki felbont egy colás üveget :O

meg egyszerüen csak olyan érzés mintha valaki a szobámban mászkálna

betörő tuti nem lehet mert senkit nem látok csak amikor kimegyek a szobámból,akkor hallom

és az előbb is olyan hang jött a földszintről mintha valaki suttogott volna :O

már nagyon fosok basszus :S:S:S

miért van ez??


2011. aug. 23. 16:05
 1/8 A kérdező kommentje:

ja és azt hozzáteszem hogy néha olyan mintha kopognának odalent az ajtón o.O

és amikor lemegyek,hogy kinyissam,látom hogy senki nem áll ott :O

és már komolyan félek kimenni ://

és ezt a szellemes dolgot meg onnan szedem hogy pl normális ember ha kopog és nem nyitnak ajtót általába mégegyszer kopog mert lehet csak nem hallották

én meg csak ilyen időközönként hallom,pl reggel is

és az előbb is :O

2011. aug. 23. 16:08
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Irány a pszichiátria.
2011. aug. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól függ hány éves vagy. Ha idősebb és már használtál drogokat, akkor némelyiknek a használat után is lehetnek ilyen hatásai (ha épp most is be vagy tépve akkor megvan a magyarázat).


Ha még fiatal vagy akkor meg majd elmúlik, csak élénk a fantáziád és sok horrort néztél.

2011. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

utolsó: akkor megnyugotam :O

13 vagyok és tegnap este elalvás előtt ilyen beszaratós videót néztem >.<

2011. aug. 23. 16:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el zenét hallgatni vagy nézz meg egy vígjátékot, hogy a tegnapi videó kimenjen a fejedből.

Egyébként majd elmúlik. Csak tlénk fantáziád van, és fiatal vagy.

2011. aug. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*túl élénk
2011. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi :DD

eddig azt hittem,jó ha valakinek élénk a fantáziája de úgylátszik mégse annyira :D:D

2011. aug. 23. 16:57
 8/8 Zakurocska válasza:

Én is egyszer néztem egy horrort. Na jó, csak az Annabelle trailer-jét, de nekem már az is elég! Ilyet sosem szabad akkor, ha élénk fantáziád van vagy ha félsz az ilyenektől. (Mint én! :D ) Én is hangokat képzeltem, árnyékokat láttam, de kiderült, hogy csak a hülye videó hatása volt!

Ilyenkor vicces filmeket kell nézni, és a kedvenc számaidat kell hallgatnod. (Pl.: nekem a Marron5)


Pár nap alatt elmúlik :)

2015. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!