Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az egyik fiú osztálytársam...

Az egyik fiú osztálytársam folyamatosan zaklat. Mikor odamegyek hozzá rámcsap, és gyakran ad kéjes hangokat, és perverz megnyilvánulásai vannak felém. Mit tegyek? Ez normális? 17/F

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

...és fiú vagy? Te jó ég. Nálunk is volt egy ilyen, ő az egyik bnőmnél próbálkozott így. Mikor az megunta az állandó tapogatást, szólt a pasijának, aki egy nap megállította a gyereket az utcán, és először elbeszélgetett vele, majd kis híján megverte a gyereket :) Azóta kussol.


Te talán apádnak szólhatnál, vagy valami izomagyú rokonnak/ismerősnek. Nem kell megverni, csak megfenyegetni. Bár nem tudom, ez nálad mennyire lenne kellemetlen, hogy mondjuk apád koptatja le rólad.

2010. márc. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

És nem vagy búza? Bakker, hát ez pech... :P


Viccet félre téve: szerintem beszélned kéne vele, hogy mit akar ez jelenteni, miért csinálja. És hogy ne csinálja, mert neked szar. Ha kiderül, hogy meleg, akkor elmondani neki, hogy nem akarod megbántani, de te a lányokat szereted. (Nekem volt ilyen esetem, szépen megbeszéltük a sráccal, semmi sértődés nem volt senkinek a részéről, azóta is jóban vagyunk.) (36/F)

2010. márc. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Irány az igazgató..
2010. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!