Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha egy nem rokon...

Mit tennél, ha egy nem rokon nálad főzne be paradicsomot és utána rád hagyná a mosogatnivalót?

Figyelt kérdés
Egy ismerős sráccal jártam így, aki munkásszállón lakik. Régen jóban voltunk, de hasonló dolgai miatt én már nem keresem a társaságát. Felhasznált kb. 1000 Ft értékű üvegemet, plusz a celofán, majd közölte hogy egyelőre nem tudja őket elvinni, tároljam én neki. Az edényeket még beáztatta adjam a kutyáknak a 30 liter áztatott lét címmel. Én mondtam neki, hogy esetleg egy edényt hagyjon meg, de a többit mossa el, mert ennyit nem tudnak meginni a kutyáim. Erre nem mondott semmit, nálunk aludt mivel este 11-re lett kész a befőzéssel, másnap hajnalban ment el, azóta is várom az elnézést kérő telefont amiért nem tudott elmosogatni...
2011. aug. 23. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Sz@r. De az emberek ilyenek.
2011. aug. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ne várd szerintem.

Az biztos,hogy én nem tárolnám a paradicsomlevét....mekkora tuskó f@sz már

2011. aug. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Hívd fel,azt kérdezd meg hogy ő ezt mégis hogy gondolta.
2011. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha ilyen szemét akkor hívd fel hogy sajnos nem tudod tárolni a cuccát, ha nem viszi el x időpontig akkor kiteszed a kuka mellé
2011. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsóval.
2011. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ava87 ***** válasza:
100%
Jó lecke volt, legközelebb ne engedd meg neki. És ha megkérdezi, hogy miért, akkor mondd meg neki, hogy pontosan ezért nem.
2011. aug. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ezt ő mégis hogy gondolta?
2011. aug. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

Elmosogatnék. Közben erősen morognék és megfogadnám, sosem teheti be hozzám a lábát. Majd tudom, hogy a jó szívem megint megengedi, hogy kihasználjon. A jószívű ember sosem tanul, csak morog. Magában.

Szóval nyugi:)

2011. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Először fel akartam hívni és lehordani a sárga földig és megmondani, hogy vigye el a paradicsomleveit és többé látni se akarom, de vártam estig, hátha elnézést kér telefonon, és csak azért nem telefonál, mert dolgozik. Estére meg elpárolgott az a fajta hirtelen haragom, amivel ki szoktam hajítani az embereket az életemből. Csak fáradtságot érzek, ha rágondolok, azt hogy még annyit se ér az egész, hogy felhívjam és megkérdezzem, mégis ezt hogy gondolta? Megvárom, hogy ő hívjon és akkor nem fogja megúszni, felvilágosítom róla, hogy ugye tudja hogy először és utoljára használta a konyhámat. Azt, hogy végleg megszakítom-e vele a kapcsolatot, még nem tudom. Az a baj, hogy itt van vagy 30 üveg paradicsomlé, amit kocsi híján nem fog egyszerre elvinni, és ha most felvilágosítom róla, hogy többé látni se bírom, elég kellemetlen lesz amikor majd jövöget az üvegekért. Páromat fűztem, vigyük el neki egy az egybe a munkásszállóra, de párom szerint messze van, ő nem autózik miatta ennyit. De így meg hogy szabaduljak meg tőle? Nem vagyok az a fajta, aki szívesen felhasználja más paradicsomlevét, főleg hogy tudom, milyen szegény sorból való ez a srác.

Nem ez az első és egyetlen eset ami miatt elegem van belőle.

Meg fogom oldani, csak nagyon rossz érzés, mert valaha olyan volt nekem, mint a testvérem. Nem tudom, hogy deformálódhatott így el a személyisége. Mintha nem lenne teljesen normális. Egyszerűen nincsenek antennái arra, hogy már nem látjuk szívesen. Apám, aki azelőtt fiaként szerette, még vizsgákra is felkészítette, most ki se jön a szobájából, ha a srác felbukkan nálunk. Nehéz nem látni benne azt a régi kedves, intelligens fiút, aki volt. Biztos vagyok benne, hogy régen nem volt ilyen.

2011. aug. 23. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!