Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Először leszünk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először leszünk együtt a párommal 2-3 napot. Kicsit félek, hogy mindent jól csináljak. Volt valami cikis helyzetetek ilyen első hosszabb együttlétnél? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk, 2-3 hetente pár órát tudnuk együtt lenni, még nem is voltunk egymásnál, elég friss a kapcsolatunk amúgy is. Együtt szilveszterezünk, aztán még a hétvégét együtt töltjük.
2009. dec. 29. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugalom, csak lazulj el, és majd minden megy úgy ahogy kell. Légy magabiztos és kész. És jó szórakozást :)
2009. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a nagy wc-zések szoktak "gondot" okozni.
2009. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hehhe nem ti vagytok a 25 évesek? :) Ha nem akkor bocsi, csak hasonlóságot véltem felfedezni...

Amúgy ahogy az előző is írta eleinte ez nálunk is gondot okozott, aztán szépen lassan bejött a böfögés a kapcsolatunkba, aztán a pukizás is elfogadottá vállt, és egyszer várakoznunk kellett egy lakáskulcsra amikor rám jött a nagy wc-zhetnék, hát az kellemetlen volt, megkérdezte hova sietek ennyire még hideg sincs, stb... aztán kinyögtem neki, hogy mi bajom, mire nevetett egyet, és együtt szurkoltunk hogy bent maradjon amíg kell :D:D Szóval rájöttem, hogy ez is természetes dolog és csak túlaggódtam az egészet... Amúgy semmi cikis dolog nem volt. Kérd meg hogy vezessen körbe a lakásban, mutassa meg mit hol találsz, fürdő, wc, villanykapcsolók, ha éjszaka ki kéne menned, stb... legyél kedves, ne pacsáld szét a vizet fürdésnél és ennyi :)

2009. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, én 30, a barátom meg 34.
2009. dec. 30. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!