Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tee bírnál beszélgetni (barátk...

Tee bírnál beszélgetni (barátkozni), egy olyan emberrel, aki így beszél hozzád"mi a f*szt dumálsz", "mi a f*sz bajod van" stb?

Figyelt kérdés

ilyen mondatok nap mint nap elhangzanak az én osztályomba


de ezek simán beszélgetnem tovább mintha azt kérdezte volna az illető h "tessék" vagy "mond még1x léci nem hallottam".. és még pár mondat és jön a jellegzetes "hahaha", de amin ezek tudnak nevetni olyan (a legjobb szó rá szerintem) NEMJÓ ,rossz hallgatni


nyilván vannak más osztálytársaim is, próbálok velük barátkozni ,de az előbbi típusúak többen vannak:S

17F


2011. jún. 15. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi a f*sz bajod van velük?? :D

Jó, viccet félretéve: elég gáz. De kénytelen vagy elfogadni, nem azt mondom, hogy viselkedj te is így, de mivel egy közösség vagytok, próbálj meg alkalmazkodni. Nem lelki társat kell keresni, csak elfogadni egymást, kommunikálni. Folytasd te is szemrebbenés nélkül, és társaságot intelligensebbek körében keress.

2011. jún. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem. Vagy bezséljünk normálisan, vagy sehogyan se.


17/F

2011. jún. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Kifejezetten hátszőrálltó az ilyesfajta kultúrálatlan beszéd. Jó, én is szoktam, de csak mértékkel, nem minden mondatom az hogy "Mivan b*zdmeg??" meg hogy "Mi a f*sz bajod van?!". Egy ideig elmegy... aztán idegesítő. Ettől senki nem lesz menőbb, senkinek nem nő a szemében az illető. Akik folyamatosan ezt hangoztatják, eléggé sovány a szókincsük.
2011. jún. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki így kérdésben használ trágár kifejezést, akkor nagyon bunkó és sértő... mintha lenézne vagy hülyének tartana, nem is tudom... :S Bevallom, én is használok trágár szavakat, de csak a barátaim körében, akiket ez nem zavar...
2011. dec. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!