Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem szoktatok attól félni...

Nem szoktatok attól félni hogy egy emberrel nem tudtok majd miről beszélgetni?

Figyelt kérdés
Nem pont randira gondolok hanem barátokra,családdal. Nem szoktatok félni hogy egy idő után kifogytok a témából és beáll a "kínos csend"? Ha ez bekövetkezik mit csináltok? Milyen témát dobtok fel?
2011. aug. 25. 15:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Igen,félek az emberektől de szeretnék ezen változtatni és azt hiszem itt a lehetőség a főiskolával hogy ezen változtassak. Azért félek tőlük mert középiskolában elég sok sérelem ért az osztálytársaimtól,de ezt most inkább nem részletezném.

Lehetséges hogy ha nem görcsölnék azon hogy egyszer csak kifogyok a témából akkor sokkal lendületesebben menne a beszélgetés és eszembe se jutna közben hogy "jézusom mi lesz ha ezt a témát kibeszéljük,miről fogok vele beszélni"?

2011. aug. 25. 21:41
 12/12 anonim ***** válasza:

általában a középiskolában sok gyerekes ember van, akik attól tartják vagánynak magukat, hogy másokat oltanak, ne törödj velük..késöbb rájösz, hogy nem jobbak nállad! főiskolán más lesz!


Én úgy voltam ezzel, hogy ezen görcsöltem. Aztán késöbb elfogadtam, hogy csendes vagyok így is volt önbizalmam, így is voltak olyanok akik szerettek velem lenni:)

Elkezdtem "élni" önmagamat adni, természetesen viselkedni, és kialakult.

amúgy is, jobb egy hallgatag barát, mint egy nagyszájú, kétszínű.:)

2011. aug. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!