Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedhetnék új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék új emberekkel?

Figyelt kérdés
16/L vagyok, és úgy érzem, nincs sok barátom, szeretnék új embereket is megismerni... Mit tegyek? Hová menjek? Budapesti vagyok.
2011. aug. 8. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Diszkóba ne mert be se mész és már rádugrik 4 kiéhezett 13 éves, menj sportolni, vagy vmi társaságba. Csak társaságon keresztül tudsz ismerkedni.
2011. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tábor. és jó fajta.

Minden nyáron van egy olyan, ami tele van élettel és rengeteg jó emberrel, de az már csak jövő nyáron lesz újra, viszont teljesen odaillő korban leszel. na ott én pl 50 új havert és 1-2 jóbarátot szereztem már (egyszeri alkalommal!)

majd írok róla ha érdekel

2011. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Neten, társkeresőn is akár. De igazuk van az előttem íróknak, hogy személyesen jobb még ha kicsit nehezebb is.
2011. aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Deák téren a parkban a füves p*öcsök, jobbra az emosok.
2011. aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, mi az a tábor? Idén is voltam táborban, de külföldön, és lettek új barátaim, de németosrzágban, lengyelországban... Itthon is szeretnék.
2011. aug. 8. 23:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem irhatsz privátot,szivesen barátkozok veled. :)
2011. aug. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia. én pesten lakom, és fiú vagyok, és én is ebbena helyzetben vagyok, mint te. Nekem sincsenek barátaim, nincs kivel bárhova is elmenni. kérlek, írj privi üzit, ha van kedved beszélgetni.
2011. aug. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a táborra én is kivi lennék. Amúgy 1 netes, 2 élő megismerkedéses kapcsolatom volt. Az élő nehezebb, de még mindig jobban tolerálom :)
2011. aug. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!